8-11 листопада виставка фіалок та рідкісних екзотичних рослин в Будинку Природи

 
Добавлено: 2018-10-31 18:52:41 Афиша Культура
8-11 листопада виставка фіалок та рідкісних екзотичних рослин
 

Любителів екзотичних рослин запрошуємо на виставку. Окрім африканских фіалок на виставці будуть представлені різноманітні екзотичні рідкісні рослини, якими зацікавляться як фахівці, так і любителі. Серед експонатів виставки будуть популярні рослини-хижаки: діонея, росянка, непентес, цефалотус і сарраценія.

Ці рослини мають не тільки незвичний вигляд, але вони відрізняються між собою різними засобами приваблювати комах. Всі рослини підходять для вирощування у кімнатних умовах. Доглядати за ними не важко: потрібне сонячне підвіконня, очищена вода для поливу, для деяких рослин - прохолода взимку. Особлива цікавинка виставки - рідкісні екзоти сімейства бромелієвих: атмосферні тілландсії, кріптантуси ("земляні зірки"), більбергії і неорегелії.

огляд за цими рослинами не важкий, але відрізняється в залежності від виду рослини. Наприклад, атмосферні тілландсії - епіфіти; вони не потребують висадки в ґрунт, бо ростуть на коренях, корі та гілках дерев. Їх достатньо регулярно обприскувати теплою водою. А от "земляним зіркам" земля потрібна. Їм також підійде сонячне підвіконня, на якому рослини покажуть себе у всій красі. Більбергії і неорегелії листям утворюють такі собі резервуари, де в природі оселяються різноманітні види земноводних.

Догляд за ними не складний, а "діточки", які утворились після цвітіння, можна вирощувати окремо. Тим, хто бажає подивитись, або придбати ці рідкісні рослини, варто завітати на виставку з 9 по 11 листопада. Африканскі фіалки чекають на відвідувачів вже з 8 листопада. 

Місце проведення: Київський Міський Будинок Природи

Коли: 8 листопада - 11 листопада, з 11:00 до 18:00

Адреса: вул. Рогнідинська, 3

Телефон: 234-45-47

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (1)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
romahyp22 mask | пишет отзыв на: 8-11 листопада виставка фіалок та рідкісних екзотичних рослин в Будинку Природи
17.09.2019 21:53
0 0
!!!!
https://vulkan-moscow-klub.com/ - поможет тебе разбогатеть
 
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты