Авторська методика тренінгу "Як обрати професію майбутнього"

 
Добавлено: 2018-01-31 15:58:28 Афиша Обучение
інструкція з проведення 12-годинного тренінгу з профорієнтації, усім кого надихає коучинговий (недирективний) підхід до профорієнтації.
 

Запрошуємо психологів, освітян, коучів та усіх зацікавлених на семінар з передачі авторської методики тренінгу "Як обрати професію майбутнього"

ВІДКРИТИЙ НАБІР В ГРУПУ НА 16 березня 2018. 

Ми вже більше ніж 5 років проводимо тренінгову програму для підлітків з профорієнтації, наш підхід приваблює підлітків та їх батьків сучасним інноваційним підходом. Сотні дітей взяли участь в ній та радують нас своїми успіхами. Ми акумулювати цей досвід в виданій в 2016 році книжці-методичці "Як обрати професію майбутнього". ЇЇ співавторами були учасники програми - підлітки 13-16 років, адже ми безперервно розвивали програму відповідно до їх запитів та інтересів. Ми раді передати наш досвід усім тим, кого надихає коучинговий (недирективний) підхід до профорієнтації. Ви можете використовувати його в повному обсязі для проведення власних тренінгів або інтегрувати в ваші підліткові програми. 

На семінарі ви пропрацюєте усі командні та індивідуальні завдання з програми тренінгу - отримаєте власний досвід. Познайометеся за ключовими принципами та інструментами коучингу, які можуть використовуватися в тренінгах та індивідуальній роботі з підлітками. 

ЯК РЕЗУЛЬТАТ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОВНУ ПОКРОКОВУ ІНСТРУКЦІЮ З ПРОВЕДЕННЯ 12-ГОДИННОГО ТРЕНІНГУ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ:

- Зошит тренера з таймінгом та інструкціями 

- Книжку - "Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80". Автор Тамара Сухенко

- Детальні рекомендації щодо проведення групового тренінгу для підлітків

- Рекомендації з проведення індивідуальних консультацій для підлітків з профорієнтації

- Оптову ціну на книжку - "Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80"

Тренер – Тамара Сухенко, автор книги "Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком 13 до 80 років". Психолог, тренер, сертифікований коуч ECF (European Coaching Federation), фасилітатор, PhD. 

Цей методичний посібник став результатом п'ятирічного досвіду тренінгів щодо вибору професії. У ньому пропонується покроковий алгоритм, що пояснює, як розширити знання людини про себе і про світ професій для того, щоб зробити усвідомлений професійний вибір. Книга буде цікавою підліткам, студентам, психологам, тренерам, вчителям, батькам, а також усім тим, для кого є актуальним питання зміни професії або напряму діяльності. Видання може використовуватися і як посібник для самостійної роботи, і як методичний матеріал до тренінгу.

ДЛЯ УЧАСТІ - ЗАПОВНІТЬ РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУhttps://docs.google.com/forms/d/16d-i-7sq-nSJL-P4PhRg38D6t8YDy7I4QxI5MZylBbE/viewform

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:

ДАТА: 16 березня (10:00-18:00)

ВАРТІСТЬ: 2500 грн. 

- ТАРИФ РАННЯ ПТАШКА! При оплаті до 10 лютого 2018 року вартість участі: 2200. Пропозиція дійсна при повній оплаті. При реєстрації двох учасників - для кожного із учасників діє знижка 10%. Знижки не сумуються

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ:

- Для представників державних установ (вчителів, викладачів, шкільних психологів) - знижка 20% 

- Щоб скористатися спеціальними умовами, надішліть нам скан-копію будь-якого офіційного документа (довідка, лист від адміністрації, тощо).

- При реєстрації двох учасників - для кожного із учасників діє знижка 10%. 

Зверніть увагу, що знижки не сумуються. 

Оплата до початку семінару обов'язкова і гарантує Вам місце в групі. Місця обмежені, ми будемо раді бачити Вас! 

Якщо у вас будуть питання, пишіть чи дзвоніть нам - 050 681 78 44
Email: info@humantime.com.ua

 

Даты проведения, время, цены, место:

Мар
16
Птн
Место проведения: Школа развития человека Humantime
Киев, Ул. Крамского 14\34, оф 310

проходит 16.03.2018

[+]Показать время, цены

Цены: 2500
Время: 10-18

 
 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты