Чудний епізод Винниченка 2 в 1: театр і кіно

 
Добавлено: 2017-10-10 18:10:39 Афиша Культура
Компания: Театр Маскам Рад
Чудний епізод Володимира Виннчиенка
 

"Чудний епізод" - виставу та фільм створено за оповіданням Володимира Винниченка. Ми знаємо цю людину з шкільних лав більше як політичного діяча. Проте він був, насамперед, дуже талановитим письменником. Іван Франко писав про Винниченка: "Серед млявої, тонко-артистичної та малосилої або ординарно шаблонованої та безталанної генерації сучасних українських письменників раптом виринуло щось таке дуже, рішуче, мускулисте і повне темпераменту, щось таке, що не лізе в кишеню за словом, а сипле його потоками, що не сіє крізь сито, а валить валом, як саме життя, в суміш, українське, московське, калічене й чисте, як срібло, що не знає меж своїй обсервації і границь своїй пластичній творчості, і відкіля ти взявся у нас такий? — хочеться по кожнім оповіданню запитати д. Винниченка."
"Чудний епізод" - це романтична історія одного невеличкого епізоду з життя художника. Роздуми на теми дуальності людської природи (плюс та мінус, негатив і позитив, краса й огида) та пошуків творчих людей в розумінні цієї дуальності. 
Події відбуваються десь в Європі: чи то в Парижі, чи то в Мадриді, або в будь-якому іншому європейському місті. Можливо, це відбулось давно - ще перед Першою Світовою війною, можливо, відбувається саме зараз...
У глядачів є унікальна можливість подивитись виставу наживо і фільм з одними ж тими акторами, щоб краще зрозуміти різницію між театром і кіно у засобах візуалізації одного й того ж тексту та сюжету.
Показ відбудеться в арт-залі Пабу "Фрау Мюллер", отже для глядачів це може стати навіть 3 в 1: після перегляду вистави й фільму можна смачно поїсти, насолодитися смаком запашної кави або більш міцних напоїв).
Захід відбудеться за адресою: Кадетський Гай (Турецьке містечко), вул.Пулюя, 5, ТЦ, арт-зала Пабу "Фрау Мюллер", вхід через арку до двору.
Квитки за посиланням https://www.concert.ua/eventpage/chudnyi-epizod - приймаються також до уваги в електронному вигляді на телефоні

#українськиймодерн #Винниченко #театр #кіно

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты