Ігри вовків бальзаківського віку

 
Добавлено: 2018-02-05 17:16:53 Афиша Культура
Вистава презентує парадоксальний погляд на знакову постать літератури, чиє життя і творчість тісно пов’язані з Україною.
 

Ігри вовків бальзаківського віку за п’єсою Оноре, а де Бальзак?

Вистава презентує парадоксальний погляд на знакову постать літератури, чиє життя і творчість тісно пов’язані з Україною. Історія кохання Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської стала легендою. «Нерозгадана чужоземка», «кохана вовчиця», одне слово, фатальна жінка… Оригінальну версію кульмінації цього роману і презентує вистава. Оноре де Бальзак поєднав у собі дивовижні контрасти - був романтиком і сатириком, мудрецем і блазнем. Діється в Україні, але вистава презентує ще й мультикультурне розмаїття Європи. Образ шагреневої шкіри втілюється у долі самого Бальзака, а здійснення бажань обертається трагіфарсом для кожного героя, які слідують вовчим законам у боротьбі за свою волю. Вони перетворюють світ у театр, документальність поєднується з фантазією, а трагічне відтінює гра та іронія. П’єса одержала І місце на фестивалі Тиждень сучасної української драматургії.

Автори: Олег Миколайчук, Неда Неждана.

Режисура та сценічне рішення - Олександр Мірошниченко

Актори: Денис Щербак, Катерина Левіна, Дмитро Левенко, Уляна Ліб.

Науковий супровід - Мар’яна Шаповал.

 

Постановка презентує міжнародний проект «МИСТЕЦЬКА ЄВРОПА: ЛЮДИ І ДОЛІ» НЦТМ імені Леся Курбаса, Київського театру МІСТ і видавництва «Світ знань». Мета проекту - осмислення мистецької історії та сучасності Європи і зокрема України в її складі, як діалогічної цілісності, аналіз ролі митця і його долі у загальнокультурному контексті. Він складається з публікацій і сценічної апробації біографічних п’єс, а також майстер-класів.

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты