Курс Акторської імпровізації для життя та творчості

 
Добавлено: 2017-01-04 19:48:51 Афиша Культура
Запрошуємо усіх, кому цікаво розвинути навички імпровізації, вільно відчувати себе на сцені в різних життєвих обставинах.
 

Запрошуємо усіх, кому цікаво розвинути навички імпровізації, вільно відчувати себе на сцені в різних обставинах, впевнено "відхилятися" від тексту сценарію, адаптуючись до непередбачуваних змін. Актори отримають ряд інструментів та засобів виразності, що значно розширить ваші можливості в роботі над роллю.

Але наш курс розрахований не тільки для акторів чи тих, хто мріє пов"язати своє життя зі сценою. Отриманий досвід знадобиться і в реальному житті. Адже незаплановані події часом викликають стрес, ступор, і ми не знаємо як реагувати, що сказати. Практикуючи імпровізацію руху, голосу, взаємодії з простором, предметами партнерами ми напрацьовуємо нові альтернативи реакції та взагалі - готовність до зустрічі з невідомим. До того ж багато хто з нас, незалежно від роду діяльності і професії, мріє почуватися більш вільно, розуміти та направляти свої емоції чи стати більш впевненим у своїх силах. Імпровізація - один з найкращих способів самовираження та саморозвитку.

Тривалість курсу: 12 занять по 3 години

Графік занять: щоп"ятниці, 19.00 - 22.00

Старт курсу: 20 січня - 7 квітня 2017 року

Вартість курсу: 600 грн/місяць (4 заняття) або 1500 грн за весь курс

Реєстрація на курс: 097 447-55-23

#акторімпровізує #імпровізація

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты