Майстерність фасилітації. Сучасні підходи до роботи з групою

 
Добавлено: 2018-01-31 16:06:02 Афиша Обучение
На курсі ви познайомитесь з технологією фасилітації та інструментами. Розвинете компетенції фасилітатора
 

Запрошуємо у березні 2018 року на навчальний курс "Майстерність фасилітації. Сучасні підходи до роботи з групою". На курсі ви познайомитесь з технологією фасилітації, різними техніками та інструментами. Розвинете компетенції фасилітатора. Дізнаєтесь як проектувати дизайн групової роботи в залежності від конкретних цілей та задач. 

У сучасному світі з багатьма викликами можна впоратися тільки якщо задіяти потенціал групи - колективний інтелект. Як управляти конфліктами, як разом генерувати ідеї, як мотивувати групу рухатися далі і виконувати прийняті зобов'язання, як домовитися про спільні дії учасників проекту - про це все ви дізнаєтесь на курсі.

Фасилітація (facilitation) - це професійна організація процесу групової роботи, спрямована на прояснення і досягнення групою поставлених цілей. Процес фасилітації призводить до підвищення ефективності групової роботи, залучення та зацікавленості учасників, розкриття їх потенціалу.

КУРС «МАЙСТЕРНІСТЬ ФАСИЛІТАЦІЇ» ПРОПОНУЄ ІНСТРУМЕНТИ ЛЮДСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ, ЗДАТНІ ВІДПОВІСТИ НА НАСТУПНІ ПИТАННЯ:

- Як найкращим чином порозумітися і досягти спільного бачення у команді, зберігаючи при цьому розмаїття думок та самоповагу кожного з учасників процесу? 

- Як подолати суперечності в процесі групової комунікації без авторитаризму однієї особи або експертного тиску частини групи?

- Як вести діалог в команді і зробити спілкування джерелом енергії для всіх учасників? 

- Як підтримувати високий рівень мотивації впродовж усього проектного періоду?

- Чи можливо залучити до спільнодії дуже різних або дуже схожих людей і не втратити час через конфлікти або ейфорію? Де живе натхнення і творчий потенціал працівників компанії і чи можливо ним управляти?

- Як ефективно спланувати та досягти поставлених цілей? 

- Як залучити учасників до розмови про цінності і забезпечити поступальний процес командного розвитку?

- Як зробити проект сталим і одночасно - не втратити натхнення?


ДЛЯ КОГО: керівників та менеджерів компаній, HR менеджерів, керівників проектних груп, громадських активістів


ЦІЛІ: сформувати поняття фасилітації, розвинути навички фасилітатора, познайомитися з логікою проектування фасилітації, навчитися використовувати основні методи і техніки фасилітації, навчитися працювати з різними станами групи під час фасилітації 


ДЛЯ УЧАСТІ ЗАПОВНІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwRjqqENpQLxKiIdhVGwbtwU32QLP_dQ3AEj_0y_mE8JQ_AQ/viewform


ПРОГРАМА


ДЕНЬ 1.
Технології фасилітації та їх роль в роботі з малими та великими групами. Принципи, підходи, роль фасилітатора. Світові школи фасилітації. Динаміка групового прийняття рішення. Структура фасилітації – 6 етапна модель. Професійні компетенції фасилітатора. 


ДЕНЬ 2. Знайомство з класичними методами, техніками та інструментами фасилітації. Світове кафе, Open space, Динамічна фасилітація, фасилітація Діалогів, Appreciative inquiry. Прийоми та дії фасилітатора в складних ситуаціях. 


ДЕНЬ 3. Проектування сесії: цілі, маршрут, методи. Дизайн сесії: експертного обговорення, узгодження рішення, проведення наради, стратегічного або проектного планування. Інструменти вирішення конфліктів та досягнення консенсусу: медіація, груповий процес, системний консенсус. Фасилітація в бізнесі та громадському секторі: особливості підходів. 


Програма міжмодульних занять буде повідомлена учасникам додатково.

Практикум. Супервізія реальної фасилітації.


ВЕДУЧІ:

Тамара Сухенко – сертифікований коуч ECF (Європейська федерація коучингу), психолог, фасилітатор, член Міжнародної Асоціації Фасилітаторів (IAF), кандидат історичних наук. Керівник школи розвитку людини Humantime. Проводить тренінги по коучинговим підходам в управлінні, тайм-менеджменту. Автор книги «Як обрати професію майбутнього». Фасилітує стратегічні сесії для організацій та територіальних громад. Громадський активіст - один із драйверів арт-села Бобриця. Раніше працювала PR директором у рекламній агенції Euro RSCG New Europe, менеджером з комунікацій в International Financial Corporation (IFC, World Bank Group). 

Серед клієнтів: Агентство США з міжнародного розвитку USAID, Райффайзен Банк Аваль, Громадська організація ЦЕНТР ЮЕЙ, Громадське телебачення, населені пункти – Бобриця, Білогородка, Витачів, Музичі, а також Оболонський район м.Києва.

Anna Valensa – сертифікований коуч ICF (міжнародна федерація коучингу), фасилітатор, член Міжнародної Асоціації Фасилітаторів (IAF), бізнес-медіатор, член НАМУ(Національної Асоціації Медіаторів України), методолог, кандидат філософських наук. Психотерапевт, тренер, засновниця Центру Анни Валєнси. Спеціалізація - управлінський коучинг, комплексний підхід до задач персонального розвитку, фасилітація команд та великих груп. Автор моделей Психологічного Віку, Ціннісної постановки цілей, методики «Швидких Діалогів». Методолог Громадянської Платформи Нова Країна. Член команди Wikicitynomika. 

Серед клієнтів: GIZ, UNDP, OSCE, REC (Regionale Environment Center), Громадські організації DVV International, NGO Forum, ВУМ, ПроСвіт, "Освітній експеримент", "ІМІП", БФ "Український Форум Благодійників", "Україно, я за тебе", Компанії "Фармак", European Profiles, "Параграф", Проекти та організації "Діалоги на Майдані", "Публічна Політика", НАМУ, Інстітут модернизації змісту освіти, Департамент Державних закупівель Мінекономіки; міста Миколаїв, Одеса, Харків, Київ ("Бренд міста - справа містян" 2011-13), близько 25 міст проекту "Школа свідомого громадянина" (ВУМ 2014-16), Черкаси, Луцьк ("Публічна політика" 2017).

ДЛЯ УЧАСТІ ЗАПОВНІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwRjqqENpQLxKiIdhVGwbtwU32QLP_dQ3AEj_0y_mE8JQ_AQ/viewform

ФОРМАТ: 3 тренінгових дні + міжмодульні вебінари. Загальна кількість годин: 30

ДАТИ тренінгових днів: 26,27 березня, 13 квітня, 10:00 - 18:00. 

Адреса і дати вебінарів будут узгоджені з групою. 

ВАРТІСТЬ: 

- Тариф рання пташка! При оплаті до 15 лютого 2018 року вартість участі - 7500 грн.

- З 15 лютого вартість становить - 8000 грн.

УВАГА! Для бронювання місця в групі зробіть передоплату - 500. Повну оплату потрібно внести не пізніше ніж за 5 днів до початку семінару. Ми будемо раді бачити Вас! 

КОНТАКТИ ТРЕНЕРІВ: 067 239 83 70 - Тамара Сухенко, 067 408 54 21 - Анна Валенса.

Email: info@humantime.com.ua

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты