Міжнародна виставка — Весняний бал кішок!

 
Добавлено: 2019-02-21 14:18:40 Афиша Зоомир
Компания: Украинский дом
Скільки хвостиків, оченят і м'яких лапок в одному залі!
 

Любите котиків? Фелінологічний Альянс України ласкаво запрошує на Міжнародну виставку — Весняний бал кішок! Всесвітня Федерація кішок підтримує наше масштабну подію! Захід стане святом для всіх, хто захоплюється цими тваринами. Саме тут ви будете мати змогу приємно провести своє сімейне дозвілля.

На виставці одночасно буде представлено більш ніж 250 представників різних порід кішок, які є як дуже популярними, так і маловідомими в Україні. Всі вони будуть боротися за звання Переможця Виставки.

У кожному конкурсі, а їх немала кількість, буде відбуватися нагородження переможця. Обидва дні на виставці буде проходити захоплююче нагородження найкращих кішок «Best in Show» та заключні, не менш емоційні конкурси «Best of Best» та «Best General».

До вашої уваги пропонуються такі конкурси:

- WCF ринги кошенят та дорослих - конкурси, в якому змагаються представники різних порід;

- монопородні ринги — конкурс для змагань представників однієї породи - від маленьких кошенят до “пенсіонерів”;

- Best in Show — у цьому конкурсі приймають участь лише кращі представники різних порід на даній виставці, а також обирається її переможець;

- Фан-Шоу різних порід всіх вікових груп: скоттіш-фолди, сфінкси, рекси, бенгальські та абісінські кішки;

- довгошерсті та напівдовгошерсті групи;

- шоу короткошерстих порід;

- шоу аборигенних порід;

- шоу рідких порід;

- шоу кішок сріблястих та золотих окрасів всіх вікових груп.

Будемо дуже раді, якщо ви прийдете на нашу котячу виставку всією сім'єю! Ми впевнені, що діткам буде дуже цікаво у нас. 3 березня буде відбуватися конкурс дитячого малюнку на тему: “Кішка - Весна” (підписані роботи учасників конкурсу приймаються при реєстрації на виставці). На них чекає 20 призових місць. А ще вони зможуть не тільки повболівати за котика, який їх сподобався, але і дізнатися докладніше про нові і рідкісні види породистих кішок. А для тих, хто ще не має цього чудового вихованця, ми приготували сюрприз! Організатори разом з Всесвітньою Федерацією кішок дарують вам шанс придбати породисте кошеня чи кота в ваш будинок. Всі вихованці, які виставлені на продаж, пройшли повний медичний огляд, у них створено всі необхідні щеплення. У всіх представників породистих в наявності є документи.

На виставці зоотоварів ви зможете ознайомитися з новинками, отримати консультації та придбати те, о вам сподобається для свого улюбленця.

Під час всієї виставки, обидві дні, працює професійний фотограф.

До послуг гостей виставки на першому поверсі працює кафе.

Проводжаємо зиму і всією сім'єю відвідуємо наше добре та цікаве свято - Міжнародний Весняний Бал Котів! Ласкаво просимо! Виставка відбудеться за адресою: Український дім, вул. Хрещатик 2, метро Майдан Незалежності. Для відвідувачів виставка працює з 11:00 до 18:00; конкурси з 13:00-16:00. Фелінологічний Альянс України, +38-044-587-63-95; +38-067-402-14-18 (11.00-13.00; 18.00-21.00) E-mail: camus@astral.kiev.ua; www.fau.com.ua

 
 
|
Компания: Украинский дом
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты