Сергій Гай «Живопис»

 
Добавлено: 2017-11-03 18:39:21 Афиша Культура
7 листопада o 19:00 в ЦСМ «Білий світ» відкриється персональна виставка відомого львівського художника Сергія Гая
 

Сергій Гай «Живопис»

 

7 листопада o 19:00 в ЦСМ «Білий світ» відкриється персональна виставка відомого львівського художника Сергія Гая.

 

Виставка «Живопис» розкриває знакові мотиви, традиційні для витоків канону західного мистецтва, - від архаїчної доби до класичної традиції.

Вершники та коні, оголена натура, маски, характерне спрощення набору кольорів, тонів та форм, – як завжди, автор звільняє себе від будь-якого академізму, аби з сучасною чутливістю переосмислювати прадавні архетипічні образи.

 

Існує внутрішній зв’язок між обраними ним мотивами, які частково розуміються як символи загубленого людства (невизначені обличчя є архетипічними), частково - як символи сакральних таємниць життя, і, нарешті, як живі форми, які передаються нам вільними та чистими у своїй естетиці.

 

Художник використовує вплив світла та кольору на форму таким чином, що вони набувають абсолютного значення. Одночасне застосування олії та акрилу дає змогу пігментам поєднуватися напівпрозоро, – відтінки підіймаються на поверхню з глибини, наче проступають під шкірою. Його пензель шукає поверхонь, щоб відчувати їх, пестити та сперечатися – це засіб, за допомогою якого він пробуджує поняття прекрасного з глибини свого натхнення.

 

Сергій Гай живе і працює у Львові. Член Спілки художників України. Художник бере участь у виставках в Україні, Австрії, Данії, Англії, Німеччині, Литві, Польщі, Росії, Швейцарії та США, останнім часом співпрацює з галереєю TEW в Атланті, Джорджія.

 

Експозиція відкрита з 07.11 до 28.11.2017

 

Вхід вільний

 

Український центр сучасного мистецтва White WORLD (Київ, вул. Пушкінська, 21, www.whiteworld.net)

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты