Спектакль "Скотный двор" Оурэлла

 
Добавлено: 2018-01-23 20:35:05 Афиша Культура
Компания: Театр Маскам Рад
Спектакль "Скотный двор" по одноименной повести Оурэлла
 

УВАГА! Попереджаємо: дуже жорсткий фарс з гострим політичним і соціальним підтекстом!

Виставу "Колгосп тварин" (Скотний двір) створено за повістю видатного американського письменника і публіциста, майстра антиутопії Джорджа Орвелла. Ця повість є культовою (поряд з антиутопічним романом «1984») для кількох поколінь читачів у всьому світі. Повість було видано в 1945 році. Саме з неї почалась світова слава письменника, якого стали називати новим Свіфтом. 
У повісті гротескно і комедійно широкими майстерними мазками зображено еволюцію свідомості тварин, які проживають на скотному дворі, а також поступове переродження революційної романтики й безмежної свободи на диктатуру. Крилатим висловом з повісті є вираз: "Всі тварини рівні. Але деякі рівніші".
Виставу поставлено на основі першого перекладу повісті Орвелла на іншу мову. Це був переклад, здійснений у 1947 році українським політичним емігрантом Іваном Чернятинським для "переміщених" осіб.
Вистава є гострою сатирою не тільки на радянську, але й на сучасну дійсність. У ній присутні водночас елементи фарсу, гротеску, комедії та драми.
Вистава - екологічна: всі декорації та реквізит виготовлено з вторсировини
Рекомендується для сімейного перегляду з дітьми від 9 років.

Вистава відбудеться 24 лютого о 19.00 у театрально-виставковій залі Київської фортеці, вхід з бул.Л.Українки між будинками №№ 12 і 14
квитки https://concert.ua/ru/eventpage/skotnyi-dvor

Київська фортеця

#Скотныйдвор #Колгосптварин #Орвелл #Оруэлл #ТеатрОруэлл#ТеатрОрвелл #ТеатрКолгосптварин #театрСкотныйдвор #AnimalFarm#GeorgeOrwell

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты