Виставка живопису «Київські мотиви»

 
Добавлено: 2018-04-12 12:56:23 Афиша Культура
В КМДА пройде виставка живопису «Київські мотиви»
 

22 квітня у Київській міській державній адміністрації відкриється експозиція живопису сучасних українських митців, членів Міжнародної професійної спілки художників, Костянтина та Світлани Шаповалових «Київські мотиви».

Відвідувачі зможуть побачити серію картин в стилі реалістичний імпресіонізм та фігуратив, що включатимуть міські, природні пейзажі та натюрморти. Основні риси художнього стилю — мажорний колорит, свобода, сміливість, характер мазку, спалах емоцій та водночас цілісна виваженість внутрішнього змісту і тонких нюансів сюжету.

Загалом творче подружжя провело 24 персональні виставки, останні з яких відбулись у Національному заповіднику «Софія Київська» та Національному музеї «Київська картинна галерея». Гості експозицій часто описують картини художників так: «вони живі, ніби дихають», «сповнені світла і кольору, повітря і музики», «випромінюють радісне піднесення», «налаштовують душу на добро і позитив», «це світ, у якому розчиняється душа і наповнюється серце». Мета живописців надихати глядача на творчий і особистий розвиток, захоплюватися і цінувати неповторну красу свого краю, спонукати розглядати Боже творіння, щоб Його невидиме ставало видимим.

Варто зазначити, що Костянтин та Світлана Шаповалови є співорганізаторами багатьох культурно-просвітницьких і благодійних проектів. Живописні роботи митців знайшли поціновувачів як в Україні, так і за її межами та прикрашають не тільки приватні колекції, але й деякі державні та громадські установи.

Експозиція  «Київські мотиви» буде розміщена на другому поверсі Київської міської державної  адміністрації перед Колонною залою за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 36.

Виставка триватиме з 22 квітня до 5 травня.

Вхід безкоштовний.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты