"Либідь-авто Корпорация Укравто" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(044) 486-72-19
Полное название: Либідь-авто Корпорация Укравто
Категории:
 • СТО, мойки Киева
 • Автосалоны Киева
 • Сайт:http://www.lybid-auto.com.ua
  Районы Киева Шевченковский район
  Метро Киева Политехнический ин.

  Либідь-авто Корпорация Укравто


  Філія «Либідь-авто» - є підрозділом найбільшої в Україні автомобільної Корпорації «УКРАВТО», і спеціалізується на ремонті, гарантійному і сервісному обслуговуванні автомобілів різних марок, а також на продажі запасних частин.
  На автомобільному ринку підприємство працює більше 35 років. Підвищені вимоги до кваліфікації персоналу, висока якість проведення робіт, вживання сучасного устаткування і інструментів, розумні ціни, індивідуальний підхід до клієнта і його машини – ось основні принципи нашої роботи.
  Філія «Либідь-авто» є офіційним представником виробників комерційних автомобілів TATA, JAC і автобусів I-van, а також легкових автомобілів Opel, Chevrolet, Daewoo, ЗАЗ, ВАЗ, Сhery (Чері) і сертифікованим сервісом по гарантійному обслуговуванню цих автомобілів.
  Підприємство складається з двох самостійних відділень:
  Філія «Либідь-авто» на 14 км. Житомирського шосе
  Філія «Либідь-авто» в історичному центрі Києва по вул. Павлівська, 28
  Офіційний статус Філії «Либідь-авто» і склад автомобілів, який знаходиться безпосередньо на території, дозволяють мати в своєму розпорядженні наявність автомобілів в потрібній для Вас комплектації. Фахівці вФілії «Либідь-авто» познайомлять Вас з особливостями і технічними новинками автомобілів, допоможуть оперативно і зручно зробити покупку. При необхідності фахівці з кредитування і страхування допоможуть оформити кредит на автомобіль на вигідних умовах і застрахувати його.
  Всі необхідні платежі Ви можете зробити як через касу підприємства на Павлівській, так і через відділення БРОКБІЗНЕСБАНКА на Житомирському шосе.
  Філія «Либідь-авто» представляє Вашій увазі Сервісний центр, на якому виконуються всі види ремонтних робіт, починаючи від заміни гальмівних колодок і масла, і закінчуючи ремонтом двигуна і КПП, а також проводиться установка газобалонного устаткування і все це у виконанні професіоналів своєї справи на найбільш сучасному устаткуванні.
  На Житомирському шосе Філія «Либідь-авто» відкриває для Вас двері прем'єра-центру BOSCH Service де проводиться ремонт, обслуговування паливної апаратури і дизельних двигунів BOSCH.
  BOSCH Service це Європейський стандарт якості.
  Ви маєте можливість оформити індивідуальне замовлення під автомобіль з набором додаткового устаткування, яке Вас цікавить. На підприємстві здійснюється професійний монтаж аудіо- і відеосистем, установка механічних, електронних, у тому числі і охоронних систем на автомобілі будь-яких марок.
  На всі запчастини наше підприємство надає гарантію від 6-ти місяців до 2-х років. На підприємстві є склад запчастин на автомобілі. Висока якість виконання робіт в сукупності з використанням оригінальних запасних частин, кваліфікована консультація є заставою успішної роботи.
  Ми прагнемо піклуватися про своїх клієнтів, не лише продаючи якісні авто за прийнятною ціною, і виконуючи високоякісний сервіс, але і пропонуючи привілеї після покупки автомобіля. Для клієнтів Філії «Либідь-авто» діють гнучкі системи знижок.
  Філія «Либідь-авто» завжди прагне радувати і дивувати Вас приємними знижками і всілякими акціями.

  "Либідь-авто Корпорация Укравто" находится по адресу: Киев, ул. Павловская, 28. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Либідь-авто Корпорация Укравто", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Киев, ул. Павловская, 28"! Если Вам нравится "Либідь-авто Корпорация Укравто" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Аренда автомобилей Cars For Rent 0,992 км.
  Аренда автомобилей Elitavto 0,979 км.
  Аренда автомобилей Авто-Бест 0,978 км.
  Аренда автомобилей Аякс 0,662 км.
  Автоцентр дирекция ГДИП 0,15 км.
  Паркинг Универмага Украина 0,735 км.
  Парковка на Дмитриевской 0,611 км.
  Парковка Дмитриевская улица 0,701 км.
  Парковка на пр. Победы 0,658 км.
  Парковка на проспекте Победы 37 1,004 км.
 • СТО, мойки Шевченковский район
 • СТО, мойки Политехнический ин.
 • Автосалоны Шевченковский район
 • Автосалоны Политехнический ин.
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты