Киевский муниципальный академический театр оперы и балета
Logo Киевский муниципальный академический театр оперы и балета
 

"Киевский муниципальный академический театр оперы и балета" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:Касса (044) 425-42-80. Справки по тел. 501-10-44, 425-31-16, 425-87-66
Полное название: Театр Киевский муниципальный академический театр оперы и балета
Еще названия:Музыкальный театр для детей и юношества
Категории:
 • Театры Киева
 • Сайт:http://www.musictheatre.kiev.ua
  Время работы:Каса театру працює щодня з 10.00 до 13.30 та з 14.30 до 19.00
  Районы Киева Подольский район
  Метро Киева Контрактовая пл.

  Последние новости

  Все новости
   

  Концерти до Свята Покрови і Дня захисника України

  Концерти до Свята Покрови і Дня захисника України
  Добавлено 2015-10-07 15:12:31

  До Свята Покрови і Дня захисника України 14 і 15 жовтня о 19:00 у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбудуться два концерти симфонічного оркестру і хору ...

   
  Читать Дальше
   

  С.Баневич "ІСТОРІЯ КАЯ ТА ГЕРДИ"

  С.Баневич
  Добавлено 2014-11-03 12:45:35

  Опера «Історія Кая та Герди» – найвідоміший твір санкт-петербурзького композитора Сергія Баневича, написаний на чудове лібрето поетеси Тетяни Калініної за казкою Ганса Крістіана Андерсена «Снігова королева». ...

   
  Читать Дальше
   

  Б. Павловський " БІЛОСНІЖКА ТА СЕМЕРО ГНОМІВ"

  Б. Павловський
  Добавлено 2014-11-03 12:40:25

  «Дитину треба вразити, і тоді вона полюбить балет», – ці прекрасні слова відомого балетмейстера Генріха Олександровича Майорова можна віднести до його чудового балету «Білосніжка та семеро гномів». Адже ...

   
  Читать Дальше
   

  Театр Киевский муниципальный академический театр оперы и балета

  Єдиний в Україні театр опери і балету для дітей та юнацтва був створений у 1982 році.

  Серед фундаторів колективу відомі музиканти – народні артисти України – головний диригент Євген Дущенко, головний хормейстер Михайло Кречко та директор Іван Дорошенко. 

  1 лютого 1985 року театр відкрився оперою класика української музики Миколи Лисенка «Зима і Весна». 
  У 2002 році театр удостоєний звання академічного. 
  За 30 років існування створено понад 130 вистав, з них 40 – поставлено вперше. Сьогодні в афіші театру близько 50 назв – опер, балетів, мюзиклів, музичних казок, симфонічних та вокально-симфонічних програм і концертів, високо оцінених українською й зарубіжною пресою.

  Репертуар театру унікальний тим, що орієнтований на глядачів будь-якого віку. Особлива увага приділяється так званим родинним виставам (виставам, які із задоволенням відвідують і батьки, і діти), виставам для юнацтва, а також виставам класичного репертуару.

  Серед оперного репертуару: вистави для маленьких глядачів «Пригоди Буратіно» О.Білаша, «Чарівна музика» М.Мінкова, «Дванадцать місяців», «Стійкий олов’яний солдатик» С.Баневича, «Зайчик-листоноша» І.Якушенка і такі шедеври класики як «Казка про царя Салтана», «Кощій безсмертний», «Ніч перед Різдвом» М.Римського-Корсакова, «Травіата» та «Ріголетто» Дж.Верді. У балетному репертуарі театру – «Лебедине озеро», «Лускунчик» і «Спляча красуня» П.Чайковського, «Жізель» А.Адана, «Дон Кіхот» Л.Мінкуса, «Ромео і Джульєтта», «Попелюшка», «Петрик і Вовк» на музику С.Прокоф’єва, «Білосніжка та семеро гномів» Б.Павловського, «Дюймовочка» Ю.Русинова, «Бармалей та Айболить» Ю.Шевченка та чимало інших вистав. 

  Популярністю у юнацтва і дорослих глядачів користуються перлини світової музичної спадщини – «Реквієм» В.А.Моцарта, «Стабат Матер» Дж.Россіні, «Стабат Матер» Дж.Б.Перголезі, Симфонія № 9 Л.Бетховена, сценічна кантата «Карміна Бурана» К.Орффа, симфонічні та вокально-симфонічні концерти «Музика сім’ї Штраусів», «Ночі Чайковського». 

  Серед останніх прем’єр – комічна опера К.Орффа «Розумниця», театралізований вечір романсу «Средь шумного бала…», музично-драматична вистава «Шевченкові дороги», присвячена 200-річчю від дня народження Кобзаря, програми лекторійно-освітнього циклу «Музичні класики»: «Симфонічна абетка для дітей та їхніх батьків» та «Балетна абетка для дітей та їхніх батьків».

  Вистави театру неодноразово отримували вищу театральну премію України «Київська пектораль», нагороджувались дипломами різноманітних фестивалів. 

  У складі колективу – оперна і балетна трупи, трупа «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» (від 2009 року), симфонічний оркестр, хор, всього понад 260 творчих працівників. Це високопрофесійні музиканти: співаки, артисти балету, інструменталісти, серед них чимало справжніх «зірок», імена яких відомі далеко за межами України. 

  Сьогодні творчий колектив очолюють: художній керівник театру – всесвітньо відомий балетмейстер Раду Поклітару, головний диригент – Сергій Голубничий, головний режисер – Лариса Моспан-Шульга, художній керівник балету – народна артистка України Тетяна Боровик, головний хормейстер – Анжела Масленнікова, головний художник – заслужений художник України Людмила Нагорна.

  Колектив Київської муніципальної опери широко пропагує оперно-балетне мистецтво України в країнах Європи, Азії, Америки, виступаючи на різноманітних міжнародних музичних фестивалях і гастролях. Театр має великий досвід участі у спільних міжнародних проектах – постановки оперних та балетних вистав в Іспанії («Мефістофель» А.Бойто і «Травіата» Дж.Верді) у Нідерландах та Бельгії («Кармен» Ж.Бізе), Словенії («Лебедине озеро» П.Чайковського, «Жізель» А.Адана, «Баядерка» Л.Мінкуса).

  Театр знаходиться в історичному центрі Києва – на Контрактовій площі (Поділ).

  "Театр Киевский муниципальный академический театр оперы и балета" находится по адресу: г. Киев, ул. Межигорская, 2. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Киевский муниципальный академический театр оперы и балета", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Киев, ул. Межигорская, 2"! Если Вам нравится "Киевский муниципальный академический театр оперы и балета" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Галерея Фонд содействия развитию искусств 0,316 км.
  Киевский академический драматический театр на Подоле 0,204 км.
  Театр Киевский муниципальный академический театр оперы и балета 0 км.
  Киевский театр поэзии Мушля 0,335 км.
  Киевский театр-студия Молодежный интерактивный современный театр МИСТ, театр МІСТ 0,489 км.
  Культурный центр НУ Киево-Могилянская Академия 0,334 км.
  Культурный центр Смолоскип (Закрыт) 0,47 км.
  Театр Колесо 0,514 км.
  Музей одной улицы 0,383 км.
  Чернобыль национальный музей МВД Украины 0,136 км.
 • Театры Подольский район
 • Театры Контрактовая пл.
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты