Національний музей народної архітектури та побуту України
Logo Національний музей народної архітектури та побуту України
 

"Національний музей народної архітектури та побуту України" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(044) 526-25-27, (044) 526-24-16
Полное название: Національний музей народної архітектури та побуту України
Еще названия:Национальный музей народной архитектуры и быта
Категории:
 • Музеи Киева
 • Сайт:http://www.pyrohiv.com.ua
  Время работы:без выходных с 10:00 до 17:00.
  Метро Киева Лыбедская

  Последние новости

  Все новости
   

  Івана Купала в Пирогові

  Івана Купала в Пирогові
  Добавлено 2015-06-30 12:16:05

  6 липня 2015 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові відбудеться яскраве народне свято – Івана Купала. Свято Купайла відбувається саме в період, ...

   
  Читать Дальше
   

  Безкоштовні автобуси від метро Теремки до фестивалю Країна Мрій

  Безкоштовні автобуси від метро Теремки до фестивалю Країна Мрій
  Добавлено 2015-06-12 13:13:16

  До цьогорічного фестивалю «Країна Мрій», що відбудеться 20-21 червня у столичному Пирогові, можна буде дістатися швидко і комфортно. Ми забезпечимо зручне автобусне сполучення. Для вашої зручності спеціальні ...

   
  Читать Дальше
   

  Фестиваль української культури та підприємництва в Пирогові

  Фестиваль української культури та підприємництва в Пирогові
  Добавлено 2015-06-08 12:27:13

  13-14 червня 2015 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України за підтримки Міністерства Культури України відбудеться Перший фестиваль української культури та підприємництва.  Головною ...

   
  Читать Дальше
   

  Національний музей народної архітектури та побуту України

  Національний музей народної архітектури та побуту України  є найбільшим скансеном (музей просто  неба)  Європи і найповнішим етнографічним зібранням нашої держави. Загальна площа музею понад 131га.

  Він гармонійно вписався в довколишній історичний ландшафт. Мальовничі краєвиди  відтворюють і доповнюють історичне середовище різних реґіонів України. Тут можна побачити й осягнути всю Україну, якою вона була понад сто років тому.

  Музей розташований на південній околиці Києва,  серед  зелених дібров стародавнього Голосіївського лісу, поряд з  історичним  селищем  Пирогів – тому  за ним закріпилась  народна назва Музей у Пирогові.  

  Музей був заснований 6 лютого 1969 року з ініціативи громадськості, Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

  Нині музей є важливим науково-методичним центром України по вивченню матеріальної та духовної культури, її збереженню, патріотичному вихованню нації.

  Зараз на території розміщено близько 300 унікальних  пам’яток народної архітектури, датованих XVI ? XX століттями.

  Тематичним планом створення Київського скансену передбачено показ народного будівництва з давніх-давен до сучасності: від найстарішої курної  хати   з с. Семари (1587 р.) Волинської області до сучасних  українських будинків 60-70 років ХХ століття.

  Архітектурний ансамбль  музею охоплює  всі  історико-етнографічні регіони України:  Середня Наддніпрянщина, Південь України, Слобожанщина, Полтавщина,Полісся,    Карпати ,  Українське село 60-70-х р. ХХ ст.

   

  В експозиції музею експонуються унікальні  колекції вітряків, водяних млинів, кузні, колиба, парня, сільська управа, церковно-парафіяльна школа, садиба священика, шинок, крупорушка,  хати, комори, клуні, сажі, курники, погреби тощо.

  Незважаючи на те, що по всій Україні будували однакові типи будинків, господарчих та виробничих споруд, будівельні особливості кожного регіону мають ряд характерних рис, обумовлених не тільки природно-кліматичними умовами, але й етнічними традиціями.

  Поряд з показом матеріальної культури музей відтворює і духовну культуру.

  У музеї діє три православні церкви, дві з них Київського патріархату та одна церква греко-католицького обряду. Завдяки їм набули духовного змісту щорічні народні  свята: Різдво, Водохреща,Вербна неділя, Великдень, Зелені свята., Купала та інші.

  В музеї вшановують загально-державні свята: день пам’яті Т.Г.Шевченка, день пам’яті Чорнобиля, день пам’яті жертв Голодомору, свято Незалежності України.

  Кожні вихідні в музеї проходять свята та фестивалі, де можна відвідати етнографічні ярмарки  та пройти майстер-класи по традиційним народним ремеслам,  послухати українські  пісні та навчитися народним танцям, прилучитися до традиційного трудового процесу (оранка, сівба,жнива).В музеї майже десяток постійно діючих виставок і кожного місяця відкриваються нові тимчасові виставки на базі експонатів музейного фонду та виробів  народних  майстрів.

  Фондова збірка Музею налічує більше 70  тисяч експонатів декоративно-вжиткового мистецтва, знарядь праці, предметів побуту, серед яких є значна колекція ікон, рушників, одягу, кераміки, народних інструментів.

  Музей – улюблене місце відпочинку  киян та гостей міста. За один день його не обійдеш, не побачиш.  Тож сюди повертаються, щоб відкрити для себе старовинну Україну.

  Відвідувачів чекають екскурсійні програми, свята, ярмарки. Вони можутьскуштувати українську кухню, замовити кінні прогулянки, проїхатись наелектромобілі по величезній території музею.

  "Національний музей народної архітектури та побуту України" находится по адресу: г. Киев, с. Пирогово, ул. Краснознаменная, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Національний музей народної архітектури та побуту України", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Киев, с. Пирогово, ул. Краснознаменная, 1"! Если Вам нравится "Національний музей народної архітектури та побуту України" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Парк Феофания 0,809 км.
  Національний музей народної архітектури та побуту України 0 км.
 • Музеи Лыбедская
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты