"LabCombinat" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+ 38(093)125-06-26
Полное название: Галерея LabCombinat
Еще названия:LabCombinat
Категории:
 • Галереи Киева
 • Интересные места Киева
 • Сайт:http://www.facebook.com/labcombinate?sk=info
  Время работы:ежедневно с 15:00 до 19:00
  Ориентир:м. Тараса Шевченка
  Районы Киева Подольский район
  Метро Киева Тараса Шевченко

  Последние новости

  Все новости
   

  Фестиваль-конкурс короткометражных фильмов "DREAM FEST"

  Фестиваль-конкурс короткометражных фильмов
  Добавлено 2013-03-01 03:51:23

  Let's Play запускает "Dream Fеst"!Этот фестиваль нового формата проникнут идеями Let's Play и нацелен на объединение  людей для создания плодотворной почвы для обмена талантами и воплощение желаний самых ...

   
  Читать Дальше
   

  В Киеве открывается бесплатный летний кинотеатр под открытым небом

  В Киеве открывается бесплатный летний кинотеатр под открытым небом
  Добавлено 2012-08-01 13:24:56

  Со 2 августа в Киеве можно будет смотреть кино под открытым небом, причем бесплатно. Первый летний кинотеатр расположлся в культурном центре «LabCombinat о» (адресу ул. Нижнеюрковская 31, ст.м. Контрактовая ...

   
  Читать Дальше
   

  Перфоманс "Куб" от ArtTus в Labcombinat (06.04.12 - 27.04.12)

  Перфоманс
  Добавлено 2012-03-04 21:25:05

  Огонь, Солнце, свободная энергия, импульс, тепло, плазма, пульс, активность, связи, сексуальность, социум, настоящее, лето… Земля, Порядок, Единый Закон, структурированная энергия, материальное, твердость, ...

   
  Читать Дальше
   

  Галерея LabCombinat

  Починаючи з 29 квiтня 2011 року в Києві (Україна) функціонує культурний центр LabСombinat. LabСombinat - це сміливий некомерційний проект, організований на принципах творчої взаємодопомоги і орієнтований на розвиток вільного арт-руху, що відображає динаміку та тенденції в сучасному мистецтві, як вони є, без цензури та бюрократії.
  Підхід до формування LabСombinat схожий зi світовим досвідом розвитку таких культурних спільнот, як: арт-центр «Тахелес» (TACHELES) в Берліні (Німеччина), лофт-проект «Поверхи» в Санкт-Петербурзі (Росія), «Гараж» у Москві ( Росія), CABLE FACTORY в Хельсінкі (Фінляндія), MELKWEG в Амстердамі (Нідерланди) та ін.

  Колективний простір LabСombinat розрахований на представлення проектів широкого кола творчих професіоналів, серед яких - музиканти, поети, літератори, філософи, живописці, скульптори, дизайнери, модельєри, фотографи, медіа-артисти, лектори і т.д. Це справжній арт-конвеєр, де виробляються сенси, що змінюють світосприйняття і задовольняють запити трансцендентного характеру.
  LabСombinat володіє потенціалом вдовольнити найширшу спрагу самовираження на майданчику, розміром в 140 кв.м., з висотою стелi 7 м., своэ подвiр'я - 100 м. LabCombinat оснащений проекційним, аудіо-відео відтворюючим та записуючим обладнанням, професійною звуковою та акустичною технікою.

  LabСombinat заснований на принципах:
  Обміну технологіями, методиками, досвідом між творчими людьми в режимі open-space майстерні.
  Загальне використання інструментарію, обладнання, технічних пристосувань, інфраструктури.
  Обміну знаннями, досвідом і спостереженнями у відкритому лекторії, де кожному художнику надається право висловитися перед аудиторією.
  Некомерційного партнерства і взаємодопомоги людей, що володіють корисними один одному навичками, ремеслом, ресурсами.

  Партнерство:
  LabСombinat відкритий для співпраці з культурними та освітніми організаціями для спільного проведення прес-конференцій, тренінгів, лекцій, семінарів, аукціонів, показів і т.д.

  LabСombinat оголошує перманентний прийом заявок від творчих професіоналів (художників і музикантів), які можуть проявити себе в таких напрямках: живопис, скульптура, графіка, перфоманс, інсталяція, відео-арт, малюнок, театр та концертна діяльність.

  Трохи історії:
  Культурний центр LabСombinat, є логічним кроком у розвитку проекту LabGarage, який був заснований в 2009 році в Києві. За час свого існування LabGarage, практично без фінансування, встиг реалізувати виставки та музичні виступи для понад 300 українських та іноземних молодих творчих людей і, протягом двох років, був представлений на GogolFesti зі своєю автономною програмою.

  Тексти про нас:
  Історія мистецтва переконує нас, що найбільш яскраві прориви стали можливі там, де виникли агломерації художників, поетів, музикантів, творчі комуни і спільноти, засновані на принципах взаємодопомоги та колаборації. Паризька колонія художників «Вулик», «Фабрика» Енді Ворхола в Нью-Йорку, київський сквот «Паризька комуна» втілилися в різних історичних умовах, відстоюючи незалежність і абсолютну свободу творчості. У цих знаменитих осередках мистецтва вирувала колективна енергія творення. У них зароджувалися майбутні великі художники, кристалізувалися нові напрями мистецтва.

  Сьогодні творець замкнутий у своїй крихітній майстерні. Подібно бальзакiвському Гобсеку, художник дивиться на світ крізь замкову щілину власноі псевдовелечі, намагаючись витягнути через неї черговий "фунт ідейного м'яса", щоб згодом обміняти його на соковиту відбивну котлету. Розділені стінами та інституціями, художники рано чи пізно сходяться в сутичці за кволенькі ресурси неспроможного українського сучарта. У цій безпліднiй сутичці вони зовсім забувають про предмет і виклик, про те, навіщо і чому вони займаються мистецтвом.

  LabСombinat покликаний стати проектом повернення до джерела натхнення мистецтвом заради мистецтва, до чистого колективного процесу творчості, не орієнтованого на маржиналізм, і незалежним від диктату галериста, аукціоніста, колекціонера або спонсора. Сподіваюся, цей проект буде життєздатним простором для реалізації найбiльш прогресивних та неординарних ідей.
  Автор Люся Комарницька.

  "Галерея LabCombinat" находится по адресу: Киев, ул. Нижнеюрковская, 31. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "LabCombinat", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Киев, ул. Нижнеюрковская, 31"! Если Вам нравится "LabCombinat" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Киевский театр-студия Молодежный интерактивный современный театр МИСТ, театр МІСТ 0,919 км.
  Культурный центр Смолоскип (Закрыт) 0,928 км.
  Музей-мастерская И.П.Кавалеридзе 1,123 км.
  Музей А.С.Пушкина 0,959 км.
  Аптека-музей 1,016 км.
  Фундация Центр Современного искусства 1,103 км.
  Арт-центр Я Галерея на Волошской 1,005 км.
  Книжный магазин Книгонош 0,807 км.
  Актовый зал Института рекламы 0,751 км.
  Галерея Берва 1,132 км.
 • Галереи Подольский район
 • Галереи Тараса Шевченко
 • Интересные места Подольский район
 • Интересные места Тараса Шевченко
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты