Експериментаніум
Logo Експериментаніум
 

"Експериментаніум" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:38 (044) 417-40-33, +38(099)256-71-27
Полное название: Музей Експериментаніум
Еще названия:Экспериментаниум, Eksperymentanium
Категории:
 • Интересные места Киева
 • Музеи Киева
 • Сайт:http://www.experimentanium.com.ua
  Время работы:9:30 - 19:00 будні, 10:00 - 20:00 вихідні, свята
  Ориентир:Вознесенский спуск
  Районы Киева Подольский район
  Метро Киева Контрактовая пл.

  Последние новости

  Все новости
   

  шоу Експерименти на кухні

  шоу Експерименти на кухні
  Добавлено 2017-01-05 10:45:17

  7-8 січня 2017 року відбудеться шоу Експерименти на кухні в Експериментаніумі.  У тебе однокімнатна квартира, в якій єдина кімната – це кухня??? Батьки покарали тебе і закрили на кухні, де нема телевізора, ...

   
  Читать Дальше
   

  Наукове Тесла шоу

  Наукове Тесла шоу
  Добавлено 2017-01-05 10:39:51

  6-9 січня 2017 року пройде Наукове Тесла шоу в Експерименаніумі.  У вас є унікальна можливість відвідати наукове «ТЕСЛА ШОУ», на якому ми проводимо експерименти з електрикою!  На «Тесла шоу» Ви дізнаєтеся: - ...

   
  Читать Дальше
   

  Хімічне Реактив шоу

  Хімічне Реактив шоу
  Добавлено 2017-01-05 10:34:27

  6-9 січня 2017 року відбудеться Хімічне Реактив шоу в Експериментаніумі.   «РЕАКТИВ ШОУ» - це видовищні досліди з хімії!  Чи може бути лід «сухим», або Як влаштувати димову завісу? Чому рідина змінює ...

   
  Читать Дальше
   

  Музей Експериментаніум

  Дві тисячі квадратних метрів захоплюючого дозвілля, три поверхи наочних прикладів, більше двохсот інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, – все це унікальний музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», який з нетерпінням чекає на своїх перших відвідувачів у самому серці історичного Києва, на Подолі, за адресою вул. Верхній Вал, 2-а.

  «Експериментаніум» ? це науково-розважальний центр, де наочно і доступно демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити  електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під саму стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Тільки простягни руку, щоби ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон науки.

  Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки: тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт, розбираються у безлічі головоломок та здійснюють чимало нових відкриттів.

  Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм, акустика. В окремому залі представлена анатомія, різноманітні оптичні ілюзії та головоломки. Не згубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати, тому сміливо мандрувати світом науки можна абсолютно самостійно. Коли ж щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи – студенти та випускники провідних технічних вузів.

  Незабутньо проводять дозвілля тут не лише діти, а й дорослі: вивчення науки та історії її розвитку в такій формі нікого не лишають байдужим.

  Для тих же, хто втомився і зголоднів, працює  кафе, а ті, кому прагнеться продовжити експерименти вдома, – обов’язково відвідують у крамничку, де можна придбати набір юного хіміка, інтелектуальні ігри, головоломки, енциклопедії. Крім того, музей пропонує потужні екскурсійні програми, покликані поглибити знання в тій чи іншій науковій царині.

  «Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» ? закликають в «Експериментаніумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється цікавість серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягнути від телевізора чи комп’ютера.

  «Експериментаніум» ? наука може бути цікавою!

  "Музей Експериментаніум" находится по адресу: Киев, вул. Верхній Вал 2А. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Експериментаніум", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Киев, вул. Верхній Вал 2А"! Если Вам нравится "Експериментаніум" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Галерея Фонд содействия развитию искусств 0,583 км.
  Киевский академический драматический театр на Подоле 0,752 км.
  Театр Киевский муниципальный академический театр оперы и балета 0,791 км.
  Киевский театр-студия Молодежный интерактивный современный театр МИСТ, театр МІСТ 0,701 км.
  Культурный центр Смолоскип (Закрыт) 0,694 км.
  Театр Актер 0,818 км.
  Театр Колесо 0,567 км.
  Театр-студия импровизации Черный квадрат 0,888 км.
  Музей одной улицы 0,672 км.
  Музей Первого Президента Украины Л. Кравчука 1,101 км.
 • Интересные места Подольский район
 • Интересные места Контрактовая пл.
 • Музеи Подольский район
 • Музеи Контрактовая пл.
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты