ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ В OCEAN PLAZA

 
Добавлено: 2017-11-29 15:43:21 Статьи Культура
24 листопада в ТРЦ Ocean Plaza пройшла масштабна подія, присвячена Чорній П’ятниці.
 

24 листопада в ТРЦ Ocean Plaza пройшла масштабна подія, присвячена Чорній П’ятниці. До двох ночі відвідувачі брали участь у конкурсах і активностях, а також купували речі світових брендів з шаленими знижками.

Святкова атмосфера шопінг-вечірки, яскрава шоу-програма, а на вітринах улюблених брендів зазначені знижки, від яких голова йде обертом. Це не мрії, а опис подій головного розпродажу року — Чорної П’ятниці в столичному ТРЦ Ocean Plaza.

На сцені та в численних інтерактивних зонах ТРЦ проводилися конкурси та розіграші призів. Всі учасники отримали гарантовані подарунки — сертифікати або купони на додаткові знижки. Двом найщасливішим переможцям дісталися квитки на унікальне магічне шоу «The Illusionists» і легендарний селфі-дрон Spark від DJI.

Запальну атмосферу шопінг-вечірки підтримували талановиті українські зірки: інді-рокерський гурт «LUMIERE», яскравий дует Play та креативний молодий виконавець OMUT.

Розважальна програма та шопінг-вечірка тривали до 2 годин ночі — і до самої останньої миті в Ocean Plaza було цікаво та людяно.

Залишайтеся на хвилі стильного шопінгу з Ocean Plaza! 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты