Витівки Творчого Духа

 
Добавлено: 2010-01-12 20:16:42 Новости Культура
Компания: Галерея АВС-арт
Галерея «АВС-арт» презентує виставку Івана Марчука
 

Усі знають Івана Марчука як знакову харизматичну постать не лише в українській культурі, а й загалом у світовій. Він – народний художник україни, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка і єдиний з українців, хто 2007 року потрапив до списку 100 геніїв світу за версією міжнародної консалтингової компанії «Creators Synectics». Менше відомо, що в доробку митця близько чотирьох тисяч робіт. І ще менше – що він працює циклами, і на сьогодні ми маємо вже десятого Марчука.

Галерея АВС-арт дає унікальну нагоду вперше в Києві, та й в Україні, зустрітися з небаченим десятим Марчуком, що постав, як завважив сам митець, із витівок Творчого Духа: «Якщо ідея вимагає, є настрій і впевненість, то чому б не похимеритися волею Творчого Духа. Він постійно стоїть між мною і полотном. Творчий Дух витворяє зі мною, що хоче».

Також в експозиції галереї буде представлений мало бачений дев'ятий Марчук: «Я знову народився на світ! Створив кілька сотень невеликих за форматом колористичних аркушів, об'єднаних спільною назвою «Виходять мрії з берегів». Цикл виконано з використанням технології, в якій я ще не працював, – збожеволіти можна!..»

І, можливо, хтось пригадає, – великий цикл «Біла планета», де Іван Марчук, ніби переступивши межі Свідомості та занурившись у глибини Підсвідомого, у візуальній формі зобразив формування прихованих структур звичного видимого світу. Надзвичайно стриманою і вишуканою є максимально наближена до монохромності чорно-біла гама цих творів, в яких вражає дивовижне багатство варіацій сірого, що ніби породжує всю колористичну повноту Всесвіту.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты