"Смакуй BARVY": відкриття нового ресторану BARVY, якого так не вистачало Києву

 
Добавлено: 2016-05-24 11:16:16 Новости Рестораны, Еда
Компания: Арт-кафе BARVY
27 травня у столиці відкриється простір, що об'єднує різні види сучасного мистецтва.
 

27 травня у столиці відкриється простір, що об'єднує різні види сучасного мистецтва. Представити найвищий рівень українських шеф-кухарів, дизайнерів, архітекторів та діячів мистецтва стало метою та головною ідеєю авторів проекту BARVY. Для цього над створенням кухні, інтер'єру та арт-концепції ресторану працювали найвідоміші українські майстри своєї справи. І тепер, щоб познайомити гостей столиці з усім найкращим, що створюється в Україні, потрібно просто завiтати до ресторану BARVY!

Ресторан BARVY представляє гостям новітню українську кухню на основі автентичних рецептів різних народностей з усіх куточків України: це страви, традиційні для Закарпаття, Галичини та Буковини, а також спеціалітети одеської та кримсько-татарської кухні. Особливу увагу в меню приділено стравам з дичини – як данина тому, що полювання здавна було одним з найпопулярніших промислів в Україні.

За кухню в BARVY відповідають справжні професіонали: це бренд-шеф Сергій Байсаревич, шеф-кухар легендарного ресторану SEREBRO, один з ТОП-25 найкращих шеф-кухарів України за версією журналу "Фокус"; шеф-кухар Олег Білоус з 21-річним досвідом роботи у найвідоміших ресторанах Європи та Азії; а також Олександр Опанасюк, шеф популярних ресторанів Києва, що спеціалізуються на приготуванні дичини. Серцем та душею ресторану – баром – буде керувати шеф-бармен Назар Макаров, призер чемпіонату світу Angastura Cocktail Challenge: він розробив авторську карту коктейлів на основі автентичних українських настоянок та сиропів.

Автори ідеї дизайну ресторану BARVY – відомі українські архітектори, переможці міжнародного конкурсу «Global Excellence Awards» у Парижі Слава Балбек та Андрій Бережинський, а реалізувала проект команда агентства 2b.group. Крім того, практично всі елементи в BARVY - деталі оздоблення, меблі, предмети декору, посуд – створені руками кращих українських майстрів.

Головна особливість BARVY – втілення ідеї сучасного арт-простору: площа ресторану стане місцем проведення регулярних виставок талановитих українських художників, скульпторів, фотографів, ілюстраторів, а також музичних та модних перформансів. Уже в день відкриття тут представлять зібрання картин відомого художника, всесвітньо визнаного генія сучасності Івана Марчука, який особисто відкриє виставку під назвою "Генотип вільності".

Автор ідеї Влад Галайда, керуюча Ольга Хомусько, директор з маркетингу та арт- директор Кшися Тачанська-Івакіна вважають своєю головною метою показати гостю, що сьогодні в Україні створюється продукт світового рівня, і такі проекти, як BARVY, представляють сучасну Україну з найкращого боку!

27 травня відбудеться воістину "Барвисте відкриття" ресторану BARVY, на якому гостей чекають:

ведучі - Ярослав Лодигін і Лера Чачибая (радіо "Аристократи"),

відкриття виставки Івана Марчука "Генотип вольності",

шоу барменів,

шоу кухарів,

live concert Марти Адамчук,

хедлайнери вечора - проект DVOE,

DJ Katro Zauber, DJ Seej Starr.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты