Яка кухонна техніка буде популярною у 2019 році?

 
Добавлено: 2019-02-26 09:32:24 Новости ИТ, Интернет
5 пристроїв, без яких не можна обійтися
 

2019 рік для багатьох виробників сучасної побутової та кухонної техніки розпочався більше, ніж просто успішно. Різноманітні презентації, конференції та виставки потішили споживачів анонсами величезної кількості корисних девайсів. Втім, не залишається осторонь і класика, тобто пристрої для дому, які завжди будуть актуальними, незалежно від трендів та забаганок моди.

ТОП техніки, яка буде затребуваною на кухні у 2019 році, однозначно, перегукується з рейтингами минулих років. «Родзинку» додає факт появи на ринку техніки інноваційних моделей популярних гаджетів.

ТОП-5 пристроїв, необхідних на кухні

Звичайно, обійтися всього лише п’ятьма девайсами на сучасній кухні просто неможливо. Тим більше, цікаві та незвичайні розробки в світі техніки з’являються просто з нечуваною швидкістю. Однак, саме нижченаведена п’ятірка пристроїв є базовим мінімальним набором відповідальної домогосподарки у поточному році.

  1. Кухонна плита. Це найголовніший девайс, без якого неможливо навіть уявити сучасну кухню. Звичайно, можна спробувати замінити плиту мікрохвильовкою чи мультиваркою, але результат точно не виправдає сподівання на 100%. Саме тому принаймні компактні вузькоформатні моделі однозначно будуть зустрічатися на кухнях майбутнього. Дізнатися, скільки в середньому коштує якісна та функціональна плита можна в moyo.
  2. Холодильник. Звичайно, жоден кулінар не зможе зайти далеко без вмісткого та функціонального холодильного агрегата. Оптимальним рішенням у 2019 можна назвати двокамерну модель з великою морозильною камерою, або пристрій типа «Сайд бай сайд», який ідеально підійде для великої кухні. Звичайно, в пріоритеті – розумні холодильники, які дозволяють контролювати термін придатності продуктів та загальну кількість їстівних припасів і підлягають керуванню за допомогою мобільного пристрою.
  3. Витяжка. Безпека та комфорт перебування на кухні напряму залежить від наявності якісної витяжки. Цей девайс не лише допомагає позбутися неприємних запахів, але й попереджує розвиток плісняви та інших патогенних мікроорганізмів. До того ж, витяжка сприяє підтримці ідеальної чистоти кухонної техніки та меблів.
  4. Посудомийна машина. Звичайно, деякі споживачі досі вважають посудомийку нечуваною розкішшю, але у 2019 році варто нарешті відкинути всі-всі застарілі стереотипи. Не варто витрачати вільний час на відмивання жиру та бруду з поверхні сковорідок, каструль і тарілок – корисний девайс залюбки впорається з подібними завданнями.
  5. Електричний чайник. Здається, настав час забути про застарілі чайники зі свистком – вони точно не зможуть конкурувати з ергономічними та зручними у використанні електрочайниками та термопотами. Швидкість закипання води, стильний дизайн та економічність – на користь таких девайсів можна навести дуже багато аргументів.

Втім, обмежуватися лише пристроями з ТОПу не обов’язково, адже на сучасній кухні точно знайдеться місце для кухонних вагів, СВЧ-пічок, кухонних комбайнів, блендерів та міксерів.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (1)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
Дмитрий Мареев | пишет отзыв на: Яка кухонна техніка буде популярною у 2019 році?
27.05.2019 13:06
0 0
Не тільки в Японії роблять добре
Хороший дизайн бачив у хлопців: https://www.forma.com.ru/objectdesign
 
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты