"Имени Т. Шевченко для детей" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:236-59-39
Полное название: Центральная библиотека Имени Т. Шевченко для детей
Еще названия:Центральна бібліотека ім Шевченка для дітей
Категории:
 • Библиотеки, Архивы Киева
 • Для детей Киева
 • Сайт:http://www.shevkyivlib.org.ua
  Время работы:Щодня, крім неділі з 10.00 до 18.00 Субота з 10.00 до 18.00 Останній день місяця - санітарний
  Районы Киева Шевченковский район
  Метро Киева Политехнический ин.

  Последние новости

  Все новости
   

  Мурали. Стріт-арт. Меседжі місту

  Добавлено 2017-09-12 12:20:07

  14 вересня з 16:00 до 20:00 у рамках проекту «Бібліотека/Library – Місце Впливу/Impact Place» відбуватиметься інтерактивний лекторій/дискусія на тему «Мурали.Стріт-арт.Меседжі місту». Це спроба дослідити ...

   
  Читать Дальше
   

  Центральная библиотека Имени Т. Шевченко для детей

  Бібліотека створена у 1918 році за клопотанням відомих діячів культури П. Г. Тичини, В. К. Магеровського і на той час була другою бібліотекою для дітей в Україні. Певний час тут працював бібліотекарем сам Павло Григорович Тичина. У квітні 1920 року за його пропозицією бібліотеці присвоєно ім'я Тараса Григоровича Шевченка.

  З перших років свого існування бібліотека стала провідником слова та ідей великого сина землі української Т. Г. Шевченка.

  З 1978 року в бібліотеці створено централізований відділ комплектування, обліку та організації бібліотечних фондів 46 бібліотек для дітей міста Києва. Це дало можливість забезпечити раціональне використання коштів на комплектування, позбутися дублювання фондів при розподілі літератури, а також створити зведений довідковий апарат на весь єдиний фонд дитячих бібліотек міста. Сьогодні до послуг бібліотекарів і читачів-дітей — електронний каталог нових надходжень, бази даних «Шевченкіана», «Ретроспекція», «Британіка» та ін.

  У відділах обслуговування читачів та у відділі комплектування діють локальні мережі, створено 10 автоматизованих робочих місць. Це значно прискорює обслуговування читачів, виконання операцій з комплектування, обліку та бібліотечного опрацювання літератури.

  Колектив бібліотеки проводить роботу по створенню електронної бази даних на свої інформаційні ресурси. Електронний каталог включає 35 тис. документів.

  У 2003 році відкрито Інтернет-центр для користувачів бібліотеки.

  Центральна бібліотека імені Т. Г. Шевченка для дітей — Головна бібліотека для дітей столиці України. Її статус визначено Урядом України як науково-дослідного, інформаційного та консультативного центру з питань культурного розвитку дітей міста Києва.

  Це покладає на неї відповідні обов'язки відносно дитячих та шкільних бібліотек, користувачів регіону. Бібліотека відіграє провідну роль у патріотичному вихованні маленьких громадян столиці.

  Сьогодні бібліотека є центром формування й задоволення інформаційних потреб читачів, організації змістовного дозвілля.

  Традиційний «Шевченківський березень» збирає в стінах бібліотеки сотні шанувальників творчості поета. Тісні зв'язки з фондом Т. Г. Шевченка, Стрітинською школою кобзарського мистецтва допомагають щорічно влаштовувати великі свята кобзарської пісні «Слово й пісня Кобзаря», конкурси на краще читання поезії Т. Г. Шевченка «Щоб наше слово не вмирало», «У вінок Кобзареві» та інші.

  Готуючись до відзначення 200-річного ювілею від дня народження Т. Г. Шевченка, бібліотека видала рекомендаційний покажчик, що містить книги про життя і творчість поета, провела соціологічне дослідження «Кобзар у Вашому домі» серед дітей міста.

  При бібліотеці спільно з Всеукраїнською спілкою краєзнавців, Інститутом історії НАН України, ліцеєм № 142 діє клуб «Досвіт». У відділі мистецтв працює ляльковий театр «Кобзарик», для наймолодших читачів діє «Школа ввічливих дітей Барвінка та Ромашки». А дітей 8-10 років та батьків постійно збирає «Родинна світлиця», де проходить спілкування з педагогами, психологами, лікарями, організовуються родинні свята.
   

  "Центральная библиотека Имени Т. Шевченко для детей" находится по адресу: Киев, пр. Победы 25. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Имени Т. Шевченко для детей", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Киев, пр. Победы 25"! Если Вам нравится "Имени Т. Шевченко для детей" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Национальный технический университет Украины Киевский политехнический институт 0,991 км.
  Украино-Японский Центр НТУУ КПИ 0,991 км.
  университета имени Богомольца 0,901 км.
  Центральная библиотека Имени Т. Шевченко для детей 0 км.
  Бизнес школа Международный Институт Менеджмента 0,28 км.
  Тренинговый центр KIZO 0,286 км.
  Школа иностранных языков English Planet 0,47 км.
  Школа актерского мастерства Splash 1,253 км.
  Курсы рисования Artstatus 1,133 км.
  Агентство Кампус Франс 0,924 км.
 • Библиотеки, Архивы Шевченковский район
 • Библиотеки, Архивы Политехнический ин.
 • Для детей Шевченковский район
 • Для детей Политехнический ин.
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты