Дом МК
 

"Дом МК" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 (044) 594-10-63
Полное название: Искусство и образование Дом МК
Еще названия:Master Class, Dom MK
Категории:
 • Школы & Курсы Киева
 • Концертные залы Киева
 • Сайт:http://dimmk.com
  Время работы:10:00-21:00
  Ориентир:за отелем "Опера"
  Районы Киева Печерский район
  Метро Киева Днепр Печерская

  Последние новости

  Все новости
   

  Nazgul Shukaeva Quartet & Friends «Happy Xmas (War is over)»

  Добавлено 2016-12-23 17:16:50

  Уже традиционно накануне новогодних и рождественских праздников в Доме МК выступит Назгуль Шукаева – исполнительница с неповторимым вокалом и редким диапазоном. В специальной праздничной программе «Happy ...

   
  Читать Дальше
   

  Колыбельные из «Ковдроньки». Интерактивная презентация альбома

  Колыбельные из «Ковдроньки». Интерактивная презентация альбома
  Добавлено 2015-10-05 12:35:12

  Okeshka International приглашает и взрослых, и малышей на презентацию альбома колыбельных «Ковдронька»самобытной львовской группы «Три три кроки в ніч». В программе не только выступление группы, но и совместное ...

   
  Читать Дальше
   

  Премьера спектакля Олега Липцына «Подполье»

  Добавлено 2015-09-09 14:38:23

  13, 14 и 15 сентября в Доме образования и культуры "Мастер класс" состоится премьера спектакля Олега Липцына "Подполье". Впервые этот спектакль зрители увидели в Сан-Франциско. Рассказывает Олег Липцын: ...

   
  Читать Дальше
   

  Искусство и образование Дом МК

  Дім МК, мистецтво та освіта – це унікальна українська компанія, покликанням якої є створення передумов для розвитку відкритого інтелектуального й творчого середовища. Ми переконані, що сучасний ресурс України – це насамперед її творчий потенціал, який, з одного боку, втілений у роботу українських науковців, художників, письменників, композиторів, кіно- та театральних режисерів, а з іншого – лише починає оформлюватися завдяки творчій енергії молодих митців, потенціалу дитячої творчості тощо.

  На наш погляд, однією з умов створення і підтримки високого потенціалу культури в Україні є якісна освіта, що є безперервним процесом для дітей і дорослих. Зважаючи на це, Дім МК – це компанія, яка втілює синергію мистецтва й освіти:

  • Найкращі сучасні методики дошкільного навчання та позашкільної освіти для дітей і підлітків, які передбачають гармонійний розвиток дитини, втілено в роботі нашого Дому для дошкільнят “Окешка”  
  • Діалог зі світом, можливість репрезентації власного досвіду й успішної історії, пошук партнерів у світі, зацікавлених у Вашій діяльності, – це першочергове завдання нашої Школи англійської “Оксфорд Клас”
  • Створення, реалізація та репрезентація мистецького контенту, можливість його актуалізації в українському та закордонному культурному просторі, старт для міжнародної співпраці українських митців, знайомство з інтеграційнимим культурними процесами в Україні, промоція української культури в Україні та світі – це щоденна робота команди Дому МК.

  Дім МК – це перша українська компанія, яка запропонувала власну модель соціально відповідального бізнесу, зокрема щодо фінансування культурних проектів: Ваша персональна інвестиція в освіту себе і Ваших дітей є інвестицією в розвиток українського культурного контенту. Саме тому аудиторія Центру освіти для дітей “Окешка” та Школи англійської мови “Оксфорд Клас” є безпосередніми учасниками розвитку культурного простору України.

  Такий підхід, на наш погляд, дозволяє розуміти цінність культури як власну інвестицію у свій персональний саморозвиток, впізнаваність України у світі, адже саме культура і мистецтво є основним іміджевим та економічним ресурсом держави.

  Дім МК:

  • інтегруємо мистецтво та освіту
  • відкриваємо Україну світу
  • розвиваємо і розвиваємося в культурному просторі
  • толеруємо Вашів запити на саморозвиток
  • вдосконалюємо спільну мову зі світом
  • розширюємо український культурний простір

  "Искусство и образование Дом МК" находится по адресу: г. Киев, ул. Богдана Хмельницкого, 57б. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Дом МК", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Киев, ул. Богдана Хмельницкого, 57б"! Если Вам нравится "Дом МК" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Автошкола Автоучсервис 0,872 км.
  Автошкола Драйв 0,612 км.
  Автошкола Онега-Шевченко 0,211 км.
  Курсы английского, немецкого языка Greenwich 0,412 км.
  Курсы иностранных языков Аккорд 0,852 км.
  Дизайн интерьера, ландшафтный дизайн, флористик Новый Стиль 0,859 км.
  Художественная школа Планета счастья 0,937 км.
  Курсы dj Mix master School 1,102 км.
  Публичная библиотека Имени Леси Украинки 1,187 км.
  Искусство и образование Дом МК 0 км.
 • Школы & Курсы Печерский район
 • Школы & Курсы Днепр
 • Школы & Курсы Печерская
 • Концертные залы Печерский район
 • Концертные залы Днепр
 • Концертные залы Печерская
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты