Вступ на магістратуру без ЗНО за найпопулярнішими спеціальностями – це можливо!

 
Добавлено: 2018-03-16 14:01:58 Новости Обучение
Вступ на магістратуру без ЗНО за найпопулярнішими спеціальностями – це можливо!
 

Минулого року Міністерство освіти і науки України у якості експерименту ввело проміжне ЗНО для випускників бакалаврату за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право», бажаючих продовжити навчання у магістратурі. Цього року експерименти освітян продовжуються… Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила, що і цього року проводитиметься експеримент для вступу на магістратуру за результатами ЗНО, але вже за більшою кількістю спеціальностей. У 2018 році бакалаврам доведеться черговий раз складати ЗНО, аби вступити на спеціальності таких галузей знань: «Соціальні та поведінкові науки» (Економіка, Політологія, Психологія, Соціологія), «Право», «Міжнародні відносини» (Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії), «Сфера обслуговування» (Туризм).

Не найкраща перспектива, правда ж? Тому для всіх, хто планує отримати повну вищу освіту за спеціальностями даних галузей знань та не бажає вдруге складати ЗНО чи хвилюється про недостатню кількість балів, у нас є чудова новина! МАУП пропонує вступ на магістратуру без ЗНО!

Кожен студент, що отримав диплом бакалавра за вище вказаними спеціальностями у будь-якому ВИШі країни, має змогу отримати і диплом магістра за обраною спеціальністю - завдяки спільній програмі Університету менеджменту в Легниці (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування здійснюється на основі попередньо отриманого диплому бакалавра, навчання ж відбувається в Академії. А згодом ви матимете можливість перевестись і закінчити навчання на магістратурі у МАУП, отримавши диплом державного зразка про повну вищу освіту.

А тепер уявіть, які переваги ви здобудете за умов такого навчання! По-перше, ви зможете з легкістю отримати диплом магістра за омріяною спеціальністю, що дасть вам змогу знайти чудову роботу та самореалізуватись. По-друге, навчання ведеться не тільки на стаціонарі, а і у заочній формі, отже студенти можуть спокійно поєднувати навчання з роботою.

Зацікавились? Тоді звертайтесь за деталями до приймальної комісії МАУП!

Київ, Фрометівська, 2
Приймальна комісія:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты