"Логос" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38(067)236-47-79
Полное название: Християнський центр Логос
Еще названия:Logos
Категории:
 • Общественные организации Киева
 • Религиозные учреждения Киева
 • Сайт:http://www.logos-kiev.org/

  Християнський центр Логос

  В листопаді 2003 року в смт. Коцюбинське Ірпінського району Київської області по вулиці Лісова, буд. 21-б,  релігійною громадою церкви Преображення Господнього  створено Центр «Реабілітації та соціальної допомоги «Логос».
  Будівля центру загальною площею 1600 кв. метрів, що  в 1960-х роках належала  дитячому садочку,  станом на 2002 рік  була  вщерть зруйнована: приміщення без вікон, дверей, підлоги,  опалення та водогону. 
  Робота Центру розпочалась з колективної молитви.  Бо  найперше було Слово, і Слово стало ділом. І прийшло  це Слово у життя тих людей, про яких забули, яких зреклися, які самі втратили справжні цінності та орієнтири (психосоматичні хвороби, наркотики, соціальна ізоляція та ін.).
  Після часткової реконструкції будівлі (близько 700 квадратних метрів) у 2005 рік в приміщенні розпочались Богослужіння.
  Стараннями служителів  майже в кожне велике свято проводяться благодійні акції,  що збирають чимало людей ( до 200 – 250  осіб), яким потрібно не лише духовне слово, але й соціальна та матеріальна допомога.
  На прохання кожен може отримати  допомогу у вигляді одягу, взуття, продуктів харчування,  при наявності - холодильники, телевізори, комп'ютери, пральні машини.  Щотижня працює благодійна їдальня. Для Інвалідам  роздаються інвалідні візочки, милиці, ходунки, інше медичне обладнання.  Ведеться активна співпраця з різними благодійними установами та організаціями. 
  Кількість людей, які потребують допомоги, має тенденцію до  зростання. Зростає і перелік  речей,  яких потребують соціально незахищені групи люди. Це – передусім  продукти харчування, одяг та взуття.
   Поряд з цим,  Центр має потребу у медичній апаратурі для проведення найпростіших обстежень стану здоров'я малозабезпечених та соціально незахищених людей.  Є  велика потреба в будівельних матеріалах для  реконструкції ще 900 квадратних метрів приміщення Центру. Це  розширило б спектр благодійної допомоги для більшої кількості людей.
    Маємо нагальну потребу в  вантажних автомобілях  марок «Mersedes», « Ford», « Wolkswagen»,вантажпідйоністю від 2 т. на дизельному паливі.  При наявності такого авто ми могли б охоплювати віддалені регіони України, доставляючи вантаж до місця призначення.
  Слава Богові, ми не самотні у своїх  починаннях! Блага справа знаходить своє відлуння в серцях багатьох людей!  « Дбайте кожен не тільки про себе, а також і про іншого» (Филип., 2, 4).
  Наш час – час запитань, і запитань далеко не святкових. Як з молодих людей, які тільки стають на життєвий шлях, сформувати свідомих і духовно зрілих особистостей? Як повернути не на словах, а на ділі, втрачені духовні цінності і не допустити фальшивому інформаційному простору підмінити справжні пріоритети?
  Духовний центр «Логос», протягом трьох останніх років активно працює над формуванням молодіжних груп, які нестимуть Істинне Знання у світ. В 2007 році розпочав свою роботу молодіжний театр «Благовіст». Протягом року ставимо 4-5 театральних постановок  з тематикою подолання духовних проблем. (Додаються фотографії дійств). Видається бюлетень «Духовне джерело» .
  Із сторінок цього сайту, ми хочемо звернутися до всіх людей Доброї Волі, які хочуть допомогти нам ідейно чи матеріально допомогти нам у світлій справі роботи Центрі «Логос».
  Двері Центру, як і двері наших сердець відкриті для тих, хто бажає  зібратися в і'мя Христа і справами сказати Господові, що люблять його: 
  « Любов ніколи не перестає, хоч  і пророцтва скінчаться, і мови замовкнуть, і знання зникне» (1Кор., 13-8).
  Сподіваємось на спільну співпрацю.
  На славу Господа нашого, Ісуса Христа! На благо наших ближніх!

  "Християнський центр Логос" находится по адресу: Коцюбинское, Лесная , 21. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Логос", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Коцюбинское, Лесная , 21"! Если Вам нравится "Логос" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Християнський центр Логос 0 км.
  Центр реабилитации и социальной помощи Помощь беженцам Крыма и Донбасса 0,041 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты