"ТОВ НВП Укрвермікуліт" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38097225-79-64, +38050138-20-81, +38044332-45-63, +38045716-49-52
Полное название: ТОВ НВП Укрвермікуліт
Категории:
 • Пищевая промышленность Киева
 • Сайт:http://ukrvermikulit.uaprom.net

  ТОВ НВП Укрвермікуліт

  Про нас

  ТОВ «НВП« Укрвермікуліт» засноване в 2000 році. За 14 років, що минули з дня заснування, ми пройшли важкий шлях становлення від маленької компанії, що виробляє один простий продукт, до великої різнопланової організації, яка впровадила інноваційні рішення в свою роботу. Наша компанія має ряд патентів на свої винаходи, які допомагають зробити світ трішки тепліше, екологічніше і безпечніше. Погодьтеся, використовувати в садівництві наш спучений вермикуліт, вироблений без застосування рідкого палива, значно приємніше, а наші «теплі» штукатурки дозволяють пам'ятати, що утеплення не завжди асоціюється із застосуванням шкідливих продуктів. Наші жароміцні бетони з температурою застосування до 1100 ° С захищають технологічне обладнання безлічі українських ТЕС, а вогнестійкі вермикулітові плити нашого виробництва захистили людей не від однієї пожежі. Ми виробляємо спучений перліт і високотемпературний клей, безліч інших корисних продуктів, але все це об'єднує наше прагнення зробити наш вчорашній продукт краще не завтра, а вже сьогодні.

     І головне, все чого ми добилися, було б принципово неможливим без наших надійних багаторічних партнерів. Саме вони рухали нас вперед, ставили перед нами нерозв'язні, на перший погляд, завдання і завдяки яким ми досягали успіхів. Наші партнери - це вся Україна, тут і індустріальний схід України, де живуть працьовиті й талановиті люди, і центр України, і, безумовно, західна частина нашої Батьківщини. Наші клієнти говорять на різних мовах, мають різні погляди на події, але всі вони зробили нас трішки краще.

     Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб співпраця з нами не затьмарювало невігластво, непрофесіоналізм, необов'язковість і інші «принади», що зустрічаються в бізнесі.

  "ТОВ НВП Укрвермікуліт" находится по адресу: Киев, ул. Прорезная, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "ТОВ НВП Укрвермікуліт", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Киев, ул. Прорезная, 1"! Если Вам нравится "ТОВ НВП Укрвермікуліт" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  ООО СТЕЙНЛЕС СТИЛ УКРАИНА 0,567 км.
  ЗАО Антик Лтд 0,958 км.
  ООО ЗЕТЕК 0,316 км.
  закупка зерновых Евротек 0,878 км.
  ООО ДП Хлебэкспорт 0,691 км.
  ТОВ Укренержи 0,353 км.
  Компания KITANO SEEDS 0,353 км.
  засоби захисту рослин Ak-partners 0,353 км.
  Самарт-Украина 0,353 км.
  ТОВ НВП Укрвермікуліт 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты