Хутор Савки
Logo Хутор Савки
 

"Хутор Савки" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(044) 424-39-08, 067-593-11-00
Полное название: Этнографический музей Хутор Савки
Еще названия:Хутір Савки, Khutir Savky, Savka's Khutir
Категории:
 • Отдых за городом Киева
 • Для детей Киева
 • Музеи Киева
 • Сайт:http://xutir-savky.com.ua
  Время работы:по заказу
  Ориентир:6 км от Киева
  Метро Киева Героев Днепра

  Последние новости

  Все новости
   

  Пасха на Хуторе Савки

  Пасха на Хуторе Савки
  Добавлено 2015-03-28 01:43:34

  Приходите к нам в музей на Пасху, встречать весну в национальных традициях! В этот день мы встречаем Весну, угощаемся кулешом, картошкой из печи, фотографируемся в традиционном Полесском наряде, пишем ...

   
  Читать Дальше
   

  Музеї під відкритим небом в Києві

  Музеї під відкритим небом в Києві
  Добавлено 2014-07-31 13:12:18

  Знайомимося з музеями Києва, де експонати розміщені на відкритому просторі. Більшість музеїв під відкритим небом спеціалізуються на колекціюванні і реконструкції старовинних речей, помешкань, ...

   
  Читать Дальше
   

  Івана Купала 2013 на Хуторі Савки

  Івана Купала 2013 на Хуторі Савки
  Добавлено 2013-06-25 16:58:51

  6 липня 2013 на хуторі Савки відбудуться Купальські вечорниці. Це етнографічний захід, що проходить під відкритим небом і поєднує у собі екскурсії, майстер-класи, обрядодійства, виступи автентичних колективів, ...

   
  Читать Дальше
   

  Этнографический музей Хутор Савки

  Хутір Савки — етнографічний музей просто неба, що розташований у селі Нові Петрівці за 6 кілометрів від межі Києва. Дух української старовини за 6 км від межі Києва: - пізнавальні екскурсії про про побут та свята поліських селян - старовинні ремесла – ковальство, бортництво та інші - розважальні програми для дітей та дорослих - страви української кухні прямісінько з печі.

  Як дістатись: Їхати по Мінському проспекту, в’їхавши у село Нові Петрівці поглядати ліворуч – у центрі села має бути велика Святопокровська церква із зеленими куполами. Проїжджаєте ще метрів з 300 до першого перехрестя (саме перехрестя, повороти на ліво не рахуються) і повертаєтє ліворуч. Прямо по вул. Кірова до Хутору Савки. Або по вул. Богатирській: їдете до кінця вулиці, а потім усе, як у попередньому варіанті.

  Біля музею є чимала стоянка, що зачиняється ворітьми Проводяться тематичні свята відповідно до українського календаря. Відтворюємо прадавні звичаї, частуємо стравами з печі. Пориньте у живі традиції!

   

   

  Експозиція музею

  На території етнографічного музею «Хутір Савки» розташовані дві автентичні садиби з різних регіонів українського Полісся, а також вулики, клуня, циганська кузня, модель криниці з журавлем, чумацький віз та двокамерний льох. Експозиція музею діє за принципом «екскурсії без мотузочки».

  Тут немає жодного «експонату» під склом, натомість будь-який предмет побуту можна спробувати у дії.

  Історично-культурні надбання музею складають глиняні вироби 19 століття (горщики, глечики, макітри, гладишки, миски), предмети побуту та щоденного вжитку 18-19 століть (вилошники, граблі, молоти, сокири, ціпи, серпи, терези, ступи, хлібні діжі, кадоби та інше), ремісничі знаряддя праці (ткацький та столярний верстати, прядки, гончарне коло, кузня).

  "Этнографический музей Хутор Савки" находится по адресу: г. Киев, с. Новые Петровци, вул. Кирова, 50. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Хутор Савки", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Киев, с. Новые Петровци, вул. Кирова, 50"! Если Вам нравится "Хутор Савки" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Этнографический музей Хутор Савки 0 км.
  ресторан, караоке, дискотека Лкафа Кафе 0,447 км.
  Развлекательный центр Гейм парк 0,764 км.
 • Отдых за городом Героев Днепра
 • Для детей Героев Днепра
 • Музеи Героев Днепра
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты