Новорічна Казка у Парку Київська Русь

 
Добавлено: 2016-12-08 16:08:27 Новости Развлечения
Від 17 грудня до 15 січня на гостей "Парку Київська Русь" чекають цікаві театралізовані програми, щедро здобрені рухливими іграми, танцями, конкурсами.
 

19 грудня 2016 року головним буде Святий Миколай.

А 17-18 грудня – Дід Мороз відкриє свою головну резиденцію і прийматиме тут маленьких і дорослих гостей щоденно аж до 15 січня 2017 року.

В резиденції можна буде написати листа Діду Морозу і покласти його до чарівної скриньки здійснення бажань, а також, безумовно, отримати солодкий подаруночок від сивобородого чарівника за вірш чи пісеньку.

Запрошуємо Вас відсвяткувати новорічну ніч у Древньому Києві! В ніч з 31 грудня 2016 р. на 1 січня 2017 р. на вас чекає особлива святкова програма з розвагами та подарунками.
31 грудня з 19:00 Дід Мороз з казковими, карнавальними героями розпочнуть веселе дійство з танцями та піснями. Святкування буде проходити до ранку. Зустрічайте Новий рік у Древньому Києві – весело, незвичайно та грандіозно!

На Різдво казкові гості розіграють справжній вертеп: Діва Марія зі святим немовлям, пастухи, волхви, і звичайно – боротьба добра зі злом і перемога добра у фіналі.

У всі вихідні та святкові дні протягом періоду від 17 грудня до 15 січня на гостей "Парку Київська Русь" чекають цікаві театралізовані програми, щедро здобрені рухливими іграми, танцями, конкурсами. Тож замерзнути ніхто не ризикує. Театралізовану програму доповнять граціозні й розумні коні з Княжої конюшні Древнього Києва та сміливі вершники, які здивують карколомними трюками і злагодженістю дій у стройовій підготовці княжої кінної дружини.

А ще, як і належить під час зимових свят, всіх чекає безліч веселих і активних розваг: катання на крижаних гірках, бої сніжками, штурм снігових фортець і звичайно, катання на санях, запряжених княжими кіньми.

Зігрітися можна буде гарячим глінтвейном, підкріпити сили – у теплій корчмі "Веселий варяг". Можна запланувати веселощі на віть не на один день! Адже у Древньому Києві є можливість залишитись на ніч з комфортом у гостинному домі "4 кімнати".

Головні заходи програми:

17-18 грудня Відкриття Головної Новорічна Казка. Відкриття Резиденції Діда Мороза.
19 грудня - День Святого Миколая.
17-31 грудня - святкова програма «Новорiчна казка»
В ніч з 31 грудня 2016 року з 17:00 на 1 січня 2017 року – зустріч Нового року.
1-9 січня - Новорічна казка. Різдвяні свята
14-15 - січня Старий Новий Рiк
15 січня - Закриття Резиденції Діда Мороза

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты