Отзывы & Вопросы (3)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
Анютка Попова | пишет отзыв на: Ледовая арена
09.03.2013 14:38
2 0
Доброго всім дня! Сьогодні 09.03.2013 на каток, сеанс якого о 12.30 дитину-сироту та мого брата(учні 5го класу) не пустили на каток! Попросили пред`явити учнівський квиток, також виміряли зріст дітей - і тут постає питання: але ж де ви бачили дітей 10-11років зростом менше 130см???!!! Розмова з касиром відбулася не в дуже приємному тоні, як би Ми тут вирішуємо все, а Ви тут ніхто! Квитки ми так і не змогли придбати:( Слід також зауважити те,що приїхали ми приємно провести час(хоча після цього його так і не назвеш) за 60 км від Києва! Потім зателефонувавши в довідкову Льодової арени,відбувся такий діалог: Я:Доброго дня, скажіть будь ласка чи є знижки для дітей? Д: Скільки років дитині? Я: 10 Д: дітям до 12років знижка, але за наявності учнівського квитка. Я: скажіть будь ласка а з якого терміну було введено дану умову? Д: з вересня Я: нажаль на сайті не знайшла інформацію.(зауважу що дивилась розклад всіх катків києва) Д(вже агресивніше відповідає): там на сайті під таблицею меншими літерами, подивіться уважно! Я: вельми вдячна, до побачення. довідкова просто поклала трубку нічого більш не сказавши - ні до побачення, ні будь ласка! Хоча раніше мого брата пускали за звичайним дитячим квитком без пред`явлення учнівського і все було ок, залишались задоволені.. а туттаке сталось..думаю це буде остання зустріч! з таким відношенням та не привітністю навіть не маємо бажання туди повертатись! Закрити б його взагалі! Адміністрація нікудишня і таке враження, що кількість скарг написаних в Книзі Скарг не береться до уваги! Ганьба Льодовій Арені!
 
Алек Иванов | пишет отзыв на: Ледовая арена
25.02.2013 13:38
2 0
Пить НИЧЕГО нельзя находясь внутри!!! Зато тех кто изрядно выпил снаружи впускают легко!!! Любителям пьяных катаний милости просим! А остальным - будут обижать, не обижайтесь!
 
Алек Иванов | пишет отзыв на: Ледовая арена
25.02.2013 13:32
1 0
Хожу давненько, 2-3 раза в неделю! Ни разу никто не улыбнулся за два месяца!!! Хамский персонал, особенно охрана, как вертухаи с зоны. Бейджики не носит никто. Как кого зовут и кто на тебя НАОРАЛ??? (да, да, наорал, при детях, женщинах (перед всеми кто пришел и ждут выхода на лед)!!! и главное ни за что! Сказали под давлением на администратора, что его зовут Александр. Так шо лучше держите языки за зубами, не юморите ни в коем случае, когда идете "отдыхать" в ЛедАрену, шоб вам не испортили настроение. А когда я сказал что буду жаловаться в книгу надо мной смеялись и сказали что не ты первый не ты последний. Еще если не хотите быть облаянным не носите с собой чай в термосе!!! НЕЛЬЗЯ даже когда УХОДИШЬ!!! пить НИЧЕГО!!! так что советую не сильно кататься, а то пить захочеться ;)))
 
 

Представитель компании:

Это ваша компания? Я представитель

Несколько ближайших мест

Фитнес-клуб Дива 0,353 км.
Дайв клуб Exdive 0,298 км.
Каток Ледовая арена 0 км.
Танец живота Belly Dance 0,827 км.
Йога-центр Анатолия Зенченко Ишвара 0,671 км.
Бассейн Центр физического воспитания и спорта НТУУ КПИ СК 1,064 км.
Школа танца Чапкиса 0,266 км.
Студия современных клубных танцев MiXstyle 0,325 км.
Школа-студия восточных танцев Leiladance 0,672 км.
Школа карате 0,639 км.
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты