VIII Міжнародний медичний форум Інновації в медицині - здоров'я нації в Києві

 
Добавлено: 2017-03-19 11:53:01 Новости Красота & Здоровье
25-27 квітня 2017 року відбудеться VIII Міжнародний медичний форум Інновації в медицині — здоров'я нації в КиївЕкспоПлаза
 

25-27 квітня 2017 року відбудеться VIII Міжнародний медичний форум Інновації в медицині — здоров'я нації в КиївЕкспоПлаза.

 Це міжнародна професійна платформа для обміну досвідом та підвищення кваліфікації, яка об'єднує потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень медицини, стоматології та фармації.

Форум — визнана авторитетна платформа, яка об'єднує представників української та зарубіжної медичної спільноти: керівників галузі охорони здоров'я, науковців, лікарів різних спеціальностей, інвесторів, виробників медичного, стоматологічного та лабораторного обладнання, інструментарію, повного спектру товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції, їх представників і дистриб'юторів. 

Міжнародна виставка охорони здоров'я MEDICAEXPO Медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання Радіологія: конвенційна рентгенодіагностика, рентгенівська комп'ютерна томографія, магнітно- резонансна томографія, ультразвукова діагностика; ядерна медицина, променева терапія Комплексне забезпечення медичних лабораторій Обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації Медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів Клінінг, стерилізація і дезінфекція Спецодяг та засоби індивідуального захисту Витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання Естетична медицина, пластична хірургія: професійне обладнання, матеріали та технології Інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів

Міжнародна фармацевтична виставка PHARMAEXPO Лікарські препарати, парафармацевтична продукція, товари медичного призначення, лікувальна косметика, комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

Міжнародна стоматологічна виставка DENTALEXPO Стоматологічне і зуботехнічне обладнання, матеріали, інструменти, медичні вироби, сучасні методи лікування та профілактики стоматологічних захворювань, одяг і засоби індивідуального захисту.

Форум на три дні стане майданчиком для презентацій інноваційних технологій для всіх галузей медицини та стоматології. Фахівці зможуть побачити обладнання і техніку в дії, отримати консультації експертів, оцінити переваги пропозицій та вибрати для себе найкращі.

Останні інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування будуть представлені в рамках VI МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України».

Конгрес — міжнародна міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, обміну досвідом та конструктивного діалогу вчених, практикуючих лікарів й експертів різних галузей медицини. Фахівці понад 100 лікарських спеціальностей мають унікальну можливість взяти участь у симпозіумах, конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах, представляти власні дослідження, знайомитися й обговорювати останні методи діагностики, профілактики та лікування.

 Тематичні напрями Конгресу

Науково-практичні програми:

 • «Організація і управління охороною здоров'я»
 • «Дні приватної медицини»
 • «Дні лабораторної медицини»
 • «Радіологія: ультразвукова діагностика, конвенційна рентгенодіагностика, променева діагностика, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, променева терапія, ядерна медицина, радіаційна безпека»
 • «Функціональна діагностика»
 • «Телемедицина та медичні інформаційні системи»
 • «Військова медицина»
 • «Медицина невідкладних станів»
 • «Хірургія, нейрохірургія, ендоскопія, комбустіологія»
 • «Медична реабілітація і фізіотерапія»
 • «Травматологія та ортопедія»
 • «Онкологія»
 • «Терапія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія, ендокринологія, гематологія та трансфузіологія»
 • «Загальна практика — сімейна медицина»
 • «Гінекологія, репродуктологія, акушерство, перинатологія, неонатологія, педіатрія»
 • «Офтальмологія»
 • «Отоларингологія»
 • «Урологія і нефрологія»
 • «Дерматовенерологія»
 • «HEALTH BEAUTY»: пластична хірургія, косметологія, дієтологія
 • «Організація і управління фармацією»
 • «Сестринська справа»

У рамках Форуму відбудуться унікальні освітні школи, майстер-класи, під час яких можна буде тестувати сучасне медичне та стоматологічне обладнання, отримати кваліфіковану консультацію від професіоналів у рамках зони MEDZOOM: - ШКОЛА ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ - УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА - ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ - УКРАЇНСЬКА КАРДІОЛОГІЧНА ШКОЛА ім. АКАД. Н.Д. СТРАЖЕСКА - ТЕРАПЕВТИЧНА ШКОЛА - ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА - ШКОЛА ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ - ШКОЛА РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ ТЕРАПІЇ - ШКОЛА HEALTH BEAUTY - УКРАЇНСЬКА ШКОЛА МЕДСЕСТРИНСТВА - ШКОЛИ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІВ РІЗНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

ВПЕРШЕ у рамках Форуму, відбудеться МІЖНАРОДНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КОНГРЕС — ключова подія для фахівців цієї галузі, учасників ринку стоматологічних послуг. Участь у заході — найкраща можливість підвищити свій професійний рівень, ознайомитися з сучасними світовими досягненнями, бути в курсі актуальних тенденцій у сфері стоматології. Конгреси вносяться до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій». Учасники науково-практичних заходів Конгресів отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

Паралельно з Міжнародним медичним форумом відбудеться VI Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness — Healthcare Travel Expo — головна виставка медичного туризму України, яка об'єднує лідерів галузі, що надає можливість налагоджувати довгострокову співпрацю на міжнародному рівні. В рамках виставки будуть представлені національні експозиції, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти України, Польщі, Угорщини, Болгарії, Ізраїлю, Словаччини, Словенії, Туреччини, Південної Кореї, Малайзії, Румунії та багатьох інших країн. 

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты